|
KS ŻUPAWA TV na FACEBOOKU
zostań znajomym i nie przegap żadnego filmiku
B-klasa » Stal Stalowa Wola I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dane podane z: 21.08.20
Wrzesień-
Sierpień - 5 873 wyś.
Lipiec - 8 168 wyś.
dzisiaj: 13, wczoraj: 639
ogółem: 3 305 993
statystyki szczegółowe
E-mail: Administrator strony
ks.zupawa@onet.eu
Wola Baranowska (d-L)
Płomień Trześń 1-5 (w-L)
Sokół Sokolniki 2-4 (d-spar)
Iskra Sobów 3-3 (d-spar.)
KS Wydrza 5-0 (d-spar)
Tarnowska Wola 6-2 (d-spar.)
KS Cygany 4-1 (d-spar.)
Sokół Sokolniki 1-8 (d-spar.)
Iskra Sobów 6-0 (d-spar.)
2024
Koniczynka Ocice 3-4 (w-L)
Tarnowska Wola 5-3 (w-L)
LZS Krzątka 4-0 (d-L)
Strz. Dąbrowica 3-0 (w-L)
KS Wydrza 4-0 (d-L)
Łęg kopcie1-2 (w-L)
Wspólnota 4-0 (d-L)
KS Cygany 2-2 (w-L)
Iskra Sobów 6-0 (d-L)
OKS Wielowieś 1-1 (d-L)
Wola Baranowska 3-3 (w-L)
Sokół Nisko 1-6 (d-PP)
Płomień Trześń 1-4 (d-L)
Stal Gorzyce 3-3 (d-PP)
KS Cygany 2-4 (d-spar.)
KS Wydrza 7-5 (w-spar.)
Iskra Sobów 3-1 (d-spar.)
LZS Żabno 1-7 (w-spar.)
OKS Wielowieś 2-2 (d-L)
Junior Zakrzów 7-0 (w-L)
Iskra Sobów 4-0 (d-L)
LZS Krzątka 2-1 (w-L)
Kolejarz Knapy 2-4 (d-L)
Tarnowska Wola 2-2 (w-L)
Wspólnota 1-1 (w-L)
Płomień Chmielów 16-1 (d-L)
Sokół Sokolniki 3-4 (w-L)
KS Cygany 2-1 (d-L)
Wola Baranowska 6-2 (w-L)
Płomień Trześń 4-1 (d-L)
KS Wydrza 7-1 (w-L)
KS Wydrza 7-2 (D-spar.)
Koniczynka Ocice 2-6 (D-spar.)
Junior Zakrzów 0-5 (N-spar.)
Iskra Sobów 12-0 (N-spar.)
LZS Żabno 3-1 (N-spar.)
OKS Wielowieś 2-1 (w-L)
Junior II Zakrzów 8-1 (d-L)
Iskra Sobów 1-1 (w-L)
LZS Krzątka 1-3 (d-L)
Kolejarz Knapy 3-0 (w-L)
Tarnowska W. 6-2 (d-L)
1.kolejka (10.08.2014)
Żabno wygrało z wydrzą 7-2 czy tam ileś, my dostaliśmy w dupe jakbyśmy byli dzieciakami z podstawówki. Z tym co pokazujemy to się nie nadajemy do tarcia chrzanu. Taka prawda panowie musi zacząć iść ogień z dupy bo jak nie to skończymy najbliższy sezon tak jak ten poprzedni a tego byśmy nie chcieli ! :D Pozdrowienia i dozo <3
Spoko ~Adrian od Buły~ byłeś na meczu ?
mecz z Wydrzą zagraliśmy praktycznie bardzo osłabieni w strefie obronnej i to było widać, ale nasza gra do straconej bramki na 2-3 z rzutu karnego nie wyglądała tak źle, po straconej bramce chwilę chyba zapomnieliśmy o grze i Wydrza zaaplikowała nam kolejne dwie bramki, być może doszło do tego gdyż w między czasie w naszym zespole pojawiło się kilku graczy rezerwowych, także na obronie moim zdaniem jeszcze bardziej nas osłabiając.
Tak więc do chwili gdzie utrzymywał się remis było całkiem dobrze nasi nowi piłkarze kilkakrotnie oddawali groźne strzały na bramkę rywali, po straconym golu na 2-3 i kilku zmianach w drużynie przyznaję dość wyraźnie Wydrza była lepszą drużyną.
Teraz panowie trzeba przyjść na najbliższy trening przyłożyć się do niego, a za tydzień wypaść przyzwoicie w pucharze wójta na otwarcie nowego stadionu.
7. miejsce w środku tabeli jak najbardziej realne naszej drużyny
Jednak dużo nam wyjaśni turniej w jakiej formie jesteśmy i co będziemy mogli ugrać w tym sezonie
1. Ocice
2. Sobów
3. Krzątka
4. Żabno
5. Zakrzów
6. Kopcie
7. Komorów
8. ŻUPAWA
9. Wspólnota
10.Cygany
11.Wola Baranowska
12.Tarnowska Wola
13.Knapy
14.Chmielów
Moje typy, a wy jak sądzicie?
czy wasza drużyna posiada juniorów?
nie mamy juniorów
To co robiliśmy na boisku nie było grą, do środka tabeli to nam bardzo dużo brakuje ! Dozo na treningu :*
i "Dozo" słownika też brakuje ...
1. Sobów
2. Ocice
3. Żabno
4. Zakrzów
5. Kopcie
6. Krzątka
7. Komorów
8. Tarnowska Wola
9. Wspólnota albo Żupawa
10. Żupawa albo Wspólnota
11. Cygany
12. Knapy
13. Wola Baranowska
14. chmielów
Gratuluję adminowi trafności podziału grup na prawie dwa miesiące przed
Tylko z Radomyślem coś nie poszło
http: //kszupawa2012. futbolowo.pl /news,2408096, kto-gdzie-i-z-kim-w-nowym-sezonie-.html< br />
GR. II
1. Radomyśl
2. Rozwadów
3. Wydrza
4. Zbydniów
5. Wola Rzeczycka
6. Zabrnie
7. Trześń
8. Zdziechowice
9. Gorzyce
10. Majdan Zbydniowski
11. Żabno
12. Turbia
13. Lipa
14. Pilchów ? - jeśli przystąpi do rozgrywek
GR.I
1.Ocice
2. Kopcie
3. Krzątka
4. Wola Baranowska
5. Zakrzów
6. Komorów
7. Cygany
8. Wspólnota
9. Chmielów
10. Tarnowska Wola
11. Knapy
12. Sobów
13. Żupawa
14. Baranów Sandomierski, raczej nie wystąpi gdyż w obecnym sezonie już się wycofał z rozgrywek
czego tak wysoko oceniacie sobow? po spadku bedzie to calkiem inna mloda druzyna..
Sobów jeśli się pozbiera może być groźny wcześniejszego sezonu nie miał az tak złego jak się zapowiadało i na turnieju tez walczył. Tak to w gronie faworytów oczywiście Ocice i za nimi kopcie zakrzów krządka. Niewiadomym jest Żabno
1. Ocice
2. Kopcie
3. Zakrzów
4. krzątka
5. Sobów
6. Żópawa
7. Komorów
8. Żabno
9. Wspólnota
10.Cygany
11.Wola Baranowska
12.Tarnowska Wola
13.Knapy
14.Chmielów
1. Zabno
2. Ocice
3. Zakrzów
4. Krzątka
5. Kopcie
6. Sobow
7. Knapy
8. Wspólnota
9. Komorow
10. Cygany
11. Zupawa
12. Wola Baranowska
13. Tarnowska Wola
14. Chmielów
RAZEM (LIGA i PP) | |||
gole strzelone | gole stracone | bilans | |
01' - 15' | 02 | 07 | -5 |
16' - 30' | 07 | 09 | -2 |
31' - 45'+ | 06 | 06 | 0 |
46' - 60' | 06 | 06 | 0 |
61' - 75' | 11 | 03 | +8 |
76' - 90'+ | 07 | 05 | +2 |
razem | 39 | 36 | +3 |
Gole w I połowie 15-22 bilans -7
Gole w II połowie 24-14 bilans +10
Gole strzelone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ = 0 )
Gole stracone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ =3)
Płomień Trześń | 5:1 | KS ŻUPAWA |
2024-03-23, 15:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 15 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |