Tarnowska W. 6-2 (d-L)

Aktualności

TAK BARDZO WYCZEKIWANE ZWYCIĘSTWO, STAŁO SIĘ FAKTEM!!!

• autor: kszupawa2012, 2014-08-15 19:38

KS Żupawa w dniu dzisiejszym (15.08.2014) pewnie pokonała na wyjeździe ekipę z Chmielowa 4-1.
Było to pierwsze zwycięstwo od 6 meczy ligowych, oraz od 10 dodając mecze sparingowe.
Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu KS Żupawa awansowała na 7 miejsce w ligowej tabeli.
Gol na 1-0 strzelony przez Paruch Mateusza był jego pierwszym ligowym golem dla naszej drużyny, był to również gol jubileuszowy gdyż w 52 meczu ligowym nasz klub osiągnął 100 strzelonych bramek.
Swojego pierwszego gola w naszych barwach strzelił również Różycki Damian.

Dla Sałka i Paruch Marcina były to pierwsze ligowe minuty w naszym klubie.

Więcej o dzisiejszym zwycięskim meczu w rozwinięciu, zapraszam.

06' Pierwsze zagrożenie bramki rywala, najpierw Kozieł Z. wypuścił sobie zbyt daleko piłkę, efektem tego było pewne wyłapanie piłki przez bramkarza z pod nóg naszemu napastnikowi, chwilę później groźny strzał na bramkę oddał Tutak z okolic 16m
07' Szybki kontratak Chmielowa, strzał z 10m nad bramką KS-u
10 minut za nami początek meczu należał do Płomienia, z biegiem czasu KS prezentował się coraz lepiej
12' Przejęcie piłki przez rywala w środku boiska, wrzutka w 4m, kapitalna główka i jeszcze lepsza obrona naszego bramkarza (Dul), rożny dla Płomienia
14' Kozieł Z. ależ miał okazję, z 7 metrów nie trafia w bramkę
18' KS Żupawa zaczyna przejmować coraz większą przewagę
21' Paruch M. ukarany żółtym kartonikiem, za niesportowe zachowanie
23' Dośrodkowanie w nasze pole karne po czym wybijamy piłkę na 16m, tam znajdował się zawodnik z Chmielowa uderzając z pierwszej zmusił naszego bramkarza do sporego wysiłku, po jego znakomitej interwencji piłka szybuje ponad bramkę, rożny dla Chmielowa (i znowu mecz raczej wyrównany)
31' Paruch M. strzał z 16m piłka po murawie zmierzała do bramki tuż przy słupku, jednak w ostatniej chwili bramkarz wybija ją po za słupek
34' Znakomita okazja KS, wrzutka na 4m na wysokości mniej więcej 0,5m, tam znalazł się Tutak zamiast skierować futbolówkę do bramki dziwnym sposobem kieruję ją w przeciwną stronę
42'bramka Ależ bramka!! Bezpośrednio po wykonywanym rzucie rożnym przez Paruch M. piłka wpada do bramki. 1-0 dla KS
Sałek P.  zmiana 45" Paruch Łukasz
46' Rzut wolny dla naszej drużyny z 17m, na strzał zdecydował się Tutak który pomylił się dosłownie o kilka centymetrów
48' Kozieł Z. wbiegając z piłką w pole karne mając świetną okazję strzelecką oddał strz. z 8m, jednak bramkarz Chmielowa sobie poradził, to była wyborna okazja na podwyższenie prowadzenia przez nasz zespół
52' Ależ zaczęliśmy z animuszem tą drugą połowę meczu, atak za atak KS Żupawy brakuje tylko dokładnego końcowego zagrania piłki
53'bramkabramka Świetny strzał z (rozumem) Paruch Ł. niemal w samo okienko z 18m. 2-0 KS Żupawa
56'bramkabramka bramka Kombinacyjna akcja KS, strzał z 3,4 metrów i golll. Kozieł Z. wpisuje się na listę strzelców  posyłając piłkę bramkarzowi pomiędzy nogami
60'bramkabramkabramkabramka Drużyna z Żupawy podwyższa na 4-0 (zabójcze 7 minut gry) Wrzutka Parucha Ł. z rożnego na 4m tam najwyżej skacze Różycki i kieruje piłkę do bramki tuż przy słupku, bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję

Paruch Mateusz zmiana 63" Bednarski Bartosz
67' Groźny strzał z wolnego, rykoszet i piłka niewiele mija nasz słupek, rożny dla gospodarzy
Tutak Tomaszzmiana 68" Kacper Wolak
Bajkowski Damian  zmiana 68" Guźla Karol
70' Paruch Ł. z dystansu ponad bramką, mogło to się różnie zakończyć gdyby strzał był celny
74' bramkaKS zadowolony wysokim prowadzeniem oraz z pewnością odczuwający trudy meczu traci bardzo niepotrzebną bramkę 1-4. Gola dla Chmielowa zawodnik gospodarzy zdobywa strzałem z główki z ok. 6m
76' Ładna akcja Paruch Ł., Kozieł Z. na 16m zabrakło bardzo niewiele
78' Świetny strzał z ok. 19m i kolejna w tym meczu bardzo dobra interwencja naszego bramkarza, tylko rożny dla "Płomyka"
79'Kontra KS, strzał Parucha Ł. i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką
80' Wrzutka po rzucie wolnym na 6mi niemal w identyczny sposób Różycki mógł umieścić piłkę w siatce, ale tym razem się pomylił
86' Kochanowicz zdecydował się na indywidualny rajd który zakończył się strzałem nie celnym z 8m
90' Koniec meczu

KS Żupawa po świetnej w szczególności drugiej połowie wygrywa jak najbardziej zasłużenie na obcym terenie w Chmielowie 4-1.
Kolejny mecz ligowy nasza drużyna rozegra już w najbliższą niedzielę na własnym stadionie z drużyną Błękitnych Komorów z którymi to w lidze jeszcze nie przegraliśmy.