Iskra Sobów 1-1 (w-L)

Aktualności

KOMORÓW POKONANY, NASZ KLUB GROMADZI KOLEJNE PUNKTY

• autor: kszupawa2012, 2014-08-17 19:04

KS Żupawa po drugim z rzędu zwycięstwie w ligowej tabeli awansował na 4 miejsce, które jest najwyższym w historii naszego klubu.
Nasz zespół tak jak w poprzednim meczu z Chmielowem tak i dziś strzelając dwa gole w pierwszym kwadransie drugiej połowy przesądził o naszym zwycięstwie

Gol strzelony na 3-0 w wykonaniu Środek Euzebiusza był pierwszym golem tego zawodnika dla KS Żupawy, gratulujemy i życzymy kolejnych.

Na opis z meczu zapraszam do rozwinięcia

16:15 Zaczynamy
09' Pierwsza ładna akcja KS, Wilk Pi. zbiegający z boku boiska w środek dostał piłkę z której zdecydował się na strzał z ok. 16m
11' bramka KS wykonywał rzut wolny wrzucając piłkę na 7m przed bramkę, bramkarz próbujący do niej wyjść nie zdążył, po czym jeden z zawodników Komorowa próbujący ją wybić tak niefortunnie ją odbił, że futbolówka lobując wysuniętego bramkarza wpada do pustej bramki
14'  Na bramkę przeciwnika bardzo dobrze uderzył Paruch M.
15 minut za nami, jak na razie gra KS może się podobać
20' Minimalna przewaga KS, to my konstruujemy groźniejsze akcje
30' Mecz można powiedzieć, że stał się wyrównany, jednak Komorów nadal bez celnego strzału na naszą bramkę, mimo kilku prób

32'  Paruch M. z dystansu w światło bramki, bramkarz bez zarzutów
35' Komorów zaczyna uzyskiwać optyczną przewagę starając się o wyrównującą bramkę
40' Po wrzutce z rożnego groźnie główkował Tutak, niestety nie celnie
45' Koniec pierwszej części spotkania, 1-0 dla KS
17:14 Żupawa na boisku czeka na drużynę gości
47' Piękna ruleta w wykonaniu Środka w stylu a'la Zinedine Zidane
50' Strzał Paruch Ł. bramkarz z problemami na rzut rożny
52'bramka bramkaParuch Łukasz goolllll !!! Gol strzelony bezpośrednio z rzutu wolnego który wykonywany był z boku boiska na wysokości 2m od końcowej linii z około 22 metrów od bramki
56'
bramkabramkabramka  Goolllll. Dośrodkowanie z rożnego Parucha Ł. w okolice 10m tam perfekcyjnie do piłki wyskoczył Środek pokonując bramkarza mocnym strzałem z główki. 3-0 KS !!!
Tutak Tomasz  zmiana 58" Szewc Łukasz
 Paruch Łukasz
zmiana 60" Bednarski Bartosz
65' Rzut wolny z naszego pola karnego dla Komorowa, strzał  wprost w mur ustawiony na linii bramkowej naszej bramki
71' Akcję pociągnął Żak oddając strzał z 19m. Duże brawa od kibiców z Żupawy, zresztą nie pierwsze w tym spotkaniu
73' Środek w akcji i kolejne oklaski od miejscowych kibiców
74' Ależ groźny strzał na naszą bramkę, jednak dobrze ustawiony nasz bramkarz pewnie ten mocny strzał wybrania
Środek Euzebiuszzmiana 74" Guźla Karol
75'bramka Sam na sam z naszym bramkarzem zawodnik Komorowa wykorzystuje okazję strzelając gola 3-1
76'  Najpierw strzał Kozieł Z. z 10m bramkarz końcówką palców broni zmierzającą piłkę w światło bramki, kontynuacja akcji i Szewc Ł. znalazł się w wybornej okazji na podwyższenie wyniku jednak mając przed sobą jedynie bramkarza w bramce niestety z 8m przestrzelił
79'  Strzał z wolnego i świetna interwencja naszego bramkarza
81' Żupawa cofnięta brani się przed atakami Komorowa
82'  Wolny dla KS z narożnika pola karnego, na strzał zdecydował się Paruch M. bramkarz ze sporymi problemami ale broni
89'  Piękna akcja KS. Kozieł Z., Paruch, Szewc Ł. który we finalizacji akcji nie zdołał zdobyć gola. Szkoda
90' Sędzia dolicz 2 minuty
90'+1 Żupawa przyjmuja ataki rywala na własnej połowie boiska
90'+2 Koniec meczu. KS Żupawa zwycięża 3-1

Gratulacje dla całego zespołu, co ważne kolejny bardzo dobry mecz zagrał nasz bramkarz

Nie znam tylko zawodników ukaranych żółtymi kartkami, jeśli by ktoś mógł podać byłbym bardzo wdzięczny