|
KS ŻUPAWA TV na FACEBOOKU
zostań znajomym i nie przegap żadnego filmiku
B-klasa » Stal Stalowa Wola I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dane podane z: 21.08.20
Wrzesień-
Sierpień - 5 873 wyś.
Lipiec - 8 168 wyś.
dzisiaj: 594, wczoraj: 551
ogółem: 3 305 935
statystyki szczegółowe
E-mail: Administrator strony
ks.zupawa@onet.eu
Wola Baranowska (d-L)
Płomień Trześń 1-5 (w-L)
Sokół Sokolniki 2-4 (d-spar)
Iskra Sobów 3-3 (d-spar.)
KS Wydrza 5-0 (d-spar)
Tarnowska Wola 6-2 (d-spar.)
KS Cygany 4-1 (d-spar.)
Sokół Sokolniki 1-8 (d-spar.)
Iskra Sobów 6-0 (d-spar.)
2024
Koniczynka Ocice 3-4 (w-L)
Tarnowska Wola 5-3 (w-L)
LZS Krzątka 4-0 (d-L)
Strz. Dąbrowica 3-0 (w-L)
KS Wydrza 4-0 (d-L)
Łęg kopcie1-2 (w-L)
Wspólnota 4-0 (d-L)
KS Cygany 2-2 (w-L)
Iskra Sobów 6-0 (d-L)
OKS Wielowieś 1-1 (d-L)
Wola Baranowska 3-3 (w-L)
Sokół Nisko 1-6 (d-PP)
Płomień Trześń 1-4 (d-L)
Stal Gorzyce 3-3 (d-PP)
KS Cygany 2-4 (d-spar.)
KS Wydrza 7-5 (w-spar.)
Iskra Sobów 3-1 (d-spar.)
LZS Żabno 1-7 (w-spar.)
OKS Wielowieś 2-2 (d-L)
Junior Zakrzów 7-0 (w-L)
Iskra Sobów 4-0 (d-L)
LZS Krzątka 2-1 (w-L)
Kolejarz Knapy 2-4 (d-L)
Tarnowska Wola 2-2 (w-L)
Wspólnota 1-1 (w-L)
Płomień Chmielów 16-1 (d-L)
Sokół Sokolniki 3-4 (w-L)
KS Cygany 2-1 (d-L)
Wola Baranowska 6-2 (w-L)
Płomień Trześń 4-1 (d-L)
KS Wydrza 7-1 (w-L)
KS Wydrza 7-2 (D-spar.)
Koniczynka Ocice 2-6 (D-spar.)
Junior Zakrzów 0-5 (N-spar.)
Iskra Sobów 12-0 (N-spar.)
LZS Żabno 3-1 (N-spar.)
OKS Wielowieś 2-1 (w-L)
Junior II Zakrzów 8-1 (d-L)
Iskra Sobów 1-1 (w-L)
LZS Krzątka 1-3 (d-L)
Kolejarz Knapy 3-0 (w-L)
Tarnowska W. 6-2 (d-L)
Dziś to znaczy w środę (03.09.2014) odbyły się mecze Pucharu Polski w naszym Podokręgu w którym uczestniczyło 30 drużyn piłkarskich
Drużyny LZS Żabno i Sanu Rozwadów są jedynymi zespołami które prezentowały (klasę "B") ponadto w 1/16 finału wystąpiły trzy drużyny 4 ligi, 15 drużyn klasy Okręgowej oraz 10 drużyn klas "A".
Najciekawszym meczem wydawał się być pojedynek pomiędzy trzecią drużyną Okręgówki Stalą II Stalowa Wola a szóstym w tabeli Orłem Rudnik nad Sanem, również bardzo ciekawym meczem zapowiadał się pojedynek A-klasowych rezerw Siarki Tarnobrzeg z czwartoligowym Sokołem Nisko.
Finalista Pucharu Polski - nagroda 5.000 zł
Zwycięzca Finału Pucharu Polski - nagroda 10.000 zł.
Wyniki wszystkich meczy Pucharowych w rozwinięciu, oraz pod linkiem http://kszupawa2012.futbolowo.pl/menu,43,puchar-polski-pod-stw-.html
STAL II Stalowa Wola 3-3 Orzeł Rudnik nad Sanem
3 miejsce Okręgówka (pk.3-1) 6 miejsce Okręgówka
SIARKA II Tarnobrzeg 1-2 Sokół Nisko
4 miejsce A-klasa 7 miejsce IV liga
LZS Ździary 1 - 2 Bukowa Jastkowice
7 miejsce Okręgówka 2 miejsce IV liga
OKS Mokrzyszów 0-2 MKS Stal Nowa Dęba
16 miejsce Okręgówka 8 miejsce IV liga
Strzelec Dąbrowica 2-6 Słowianin Grębów
5 miejsce A- klasa 1 miejsce Okręgówka
Kotowa Wola 4-1 Stal Gorzyce
3 miejsce A-klasa 2 miejsce Okręgówka
Łęg Stany 1-1 Wisan Skopanie
6 miejsce A-klasa (pk.5-6) 9 miejsce Okręgówka
Ceramika Hadykówka 3-4 pd. San Wrzawy
11 miejsce A-klasa 10 miejsce Okręgówka
KS Podwolina 3-4 Sparta Jeżowe
13 miejsce A-klasa 14 miejsce Okręgówka
KP Zarzecze 3-5 Sokół Kamień
1 miejsce A-klasa 15 miejsce Okręgówka
Sanna Zaklików 4- 7 Olimpia Pysznica
9 miejsce A-klasa 13 miejsce Okręgówka
Francesco Jelna 3-0 ŁKS Łowisko
2 miejsce A-klasa 8 miejsce Okręgówka
KS Rotunda Krzeszów 1-6 Unia Nowa Sarzyna
13 miejsce A-klasa 11 miejsce Okręgówka
San Rozwadów 2-8 Unia Skowierzyn
10 miejsce B-klasa 11 miejsce Okręgówka
LZS Żabno 0-5 Wichry Rzeczyca Długa
2 miejsce B-klasa 12 miejsce Okręgówka
- SOKÓŁ SOKOLNIKI - wolny los
Wszystkie rundy Pucharu Polski wraz z wynikami pod linkiem http://kszupawa2012.futbolowo.pl/menu,43,puchar-polski-pod-stw-.html
RAZEM (LIGA i PP) | |||
gole strzelone | gole stracone | bilans | |
01' - 15' | 02 | 07 | -5 |
16' - 30' | 07 | 09 | -2 |
31' - 45'+ | 06 | 06 | 0 |
46' - 60' | 06 | 06 | 0 |
61' - 75' | 11 | 03 | +8 |
76' - 90'+ | 07 | 05 | +2 |
razem | 39 | 36 | +3 |
Gole w I połowie 15-22 bilans -7
Gole w II połowie 24-14 bilans +10
Gole strzelone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ = 0 )
Gole stracone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ =3)
Płomień Trześń | 5:1 | KS ŻUPAWA |
2024-03-23, 15:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 15 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |