|
KS ŻUPAWA TV na FACEBOOKU
zostań znajomym i nie przegap żadnego filmiku
B-klasa » Stal Stalowa Wola I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dane podane z: 21.08.20
Wrzesień-
Sierpień - 5 873 wyś.
Lipiec - 8 168 wyś.
dzisiaj: 416, wczoraj: 881
ogółem: 3 335 824
statystyki szczegółowe
E-mail: Administrator strony
ks.zupawa@onet.eu
KS Cygany (d-L)
Iskra Sobów 2-1 (d-L)
OKS Wielowieś 1-6 (w-L)
Wola Baranowska 7-0 (d-L)
Płomień Trześń 1-5 (w-L)
Sokół Sokolniki 2-4 (d-spar)
Iskra Sobów 3-3 (d-spar.)
KS Wydrza 5-0 (d-spar)
Tarnowska Wola 6-2 (d-spar.)
KS Cygany 4-1 (d-spar.)
Sokół Sokolniki 1-8 (d-spar.)
Iskra Sobów 6-0 (d-spar.)
2024
Koniczynka Ocice 3-4 (w-L)
Tarnowska Wola 5-3 (w-L)
LZS Krzątka 4-0 (d-L)
Strz. Dąbrowica 3-0 (w-L)
KS Wydrza 4-0 (d-L)
Łęg kopcie1-2 (w-L)
Wspólnota 4-0 (d-L)
KS Cygany 2-2 (w-L)
Iskra Sobów 6-0 (d-L)
OKS Wielowieś 1-1 (d-L)
Wola Baranowska 3-3 (w-L)
Sokół Nisko 1-6 (d-PP)
Płomień Trześń 1-4 (d-L)
Stal Gorzyce 3-3 (d-PP)
KS Cygany 2-4 (d-spar.)
KS Wydrza 7-5 (w-spar.)
Iskra Sobów 3-1 (d-spar.)
LZS Żabno 1-7 (w-spar.)
OKS Wielowieś 2-2 (d-L)
Junior Zakrzów 7-0 (w-L)
Iskra Sobów 4-0 (d-L)
LZS Krzątka 2-1 (w-L)
Kolejarz Knapy 2-4 (d-L)
Tarnowska Wola 2-2 (w-L)
Wspólnota 1-1 (w-L)
Płomień Chmielów 16-1 (d-L)
Sokół Sokolniki 3-4 (w-L)
KS Cygany 2-1 (d-L)
Wola Baranowska 6-2 (w-L)
Płomień Trześń 4-1 (d-L)
KS Wydrza 7-1 (w-L)
KS Wydrza 7-2 (D-spar.)
Koniczynka Ocice 2-6 (D-spar.)
Junior Zakrzów 0-5 (N-spar.)
Iskra Sobów 12-0 (N-spar.)
LZS Żabno 3-1 (N-spar.)
OKS Wielowieś 2-1 (w-L)
Junior II Zakrzów 8-1 (d-L)
Iskra Sobów 1-1 (w-L)
Środa 24.września odbędzie się kolejna runda Pucharu Polski naszego Podokręgu, w grze pozostało już tylko 16 drużyn najciekawszym pojedynkiem zapowiada się mecz pomiędzy drużyną z Okręgówki czyli Sokołem Sokolniki a czwartoligową Stalą Nowa Dęba, również nie mniej emocji powinno być podczas meczu Słowianina Grębów z Sokołem Nisko
Na tym etapie rozgrywek pod względem liczby drużyn zdecydowanie przoduje Okręgówka - 11 drużyn,
są również 3 drużyny z IV ligi, oraz 2 z klasy "A".
Kompletne zestawienie wszystkich par 1/8 PP oraz wyniki w rozwinięciu
HISTORIA:
NA ZIELONO- OKRĘGÓWKA
CZERWONA - IV LIGA
NIEBIESKO - KLASA "A"
(w nawiasie miejsca w lidze)
5:1
Sokół Sokolniki Stal Nowa Dęba
( 7 ) ( 13 )
Sokół: Michalak, Paprocki, Ulawski, Nowak, Grabowski (80' Kulig), Chara (70' Bednarz), Cąpała, Bieńko, Zylik, Bożek, Szeser.
Bramki:
13' Nowak
32' Zylik
44' Zylik
45' Rożnowski (rzut wolny)
65' Zylik
86' Kulig
2:1
Słowianin Grębów Sokół Nisko
( 3 ) ( 8 )
0:1
LZS Rzeczyca Długa Bukowa Jastkowice
( 14 ) ( 6 )
- Mieliśmy swoje sytuacje, dwa razy trafiliśmy w słupek – mówi Artur Chyła,trener zespołu z Rzeczycy. - Na tle Bukowej nie zaprezentowaliśmy się źle. Gol padł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Michał Partyka tylko przyłożył nogę – dodaje.
3:1
Olimpia Pysznica Stal II Stalowa Wola
( 9 ) ( 2 )
1:6
Sparta Jeżowe Unia Nowa Sarzyna
( 13 ) ( 12 )
0:2
San Wrzawy Wisan Skopanie
( 5 ) ( 10 )
0:1 42' Mateusz Kuszaj
0:2 68' Tomasz Polek
5:1
Truck Kotowa Wola Unia Skowierzyn
( 3 ) ( 12 )
4:1
Francesco Jelna Sokół Kamień
( 2 ) ( 16 )
RAZEM (LIGA i PP) | |||
gole strzelone | gole stracone | bilans | |
01' - 15' | 06 | 09 | -3 |
16' - 30' | 07 | 09 | -2 |
31' - 45'+ | 07 | 07 | 0 |
46' - 60' | 07 | 07 | 0 |
61' - 75' | 14 | 03 | +11 |
76' - 90'+ | 08 | 08 | 0 |
razem | 49 | 43 | +6 |
Gole w I połowie 20-25 bilans -5
Gole w II połowie 29-18 bilans +11
Gole strzelone w doliczonym czasie (45'+ = 1 / 90'+ = 0 )
Gole stracone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ =3)
KS ŻUPAWA | 2:1 | Iskra Sobów |
2024-04-14, 16:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 18 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |