Tarnowska W. 6-2 (d-L)

Aktualności

TŁOK W CZOŁÓWCE, KS ŻUPAWA JUŻ NA PUDLE

• autor: kszupawa2012, 2014-10-05 19:38

Dzisiejszego dnia (05.10.2014) KS Żupawa odnosi kolejne ligowe zwycięstwo pokonując na własnym stadionie drużynę LZS-u Krzatka.
Dzięki temu zwycięstwu nasz klub przesunął się z czwartego na trzecie miejsce w ligowej tabeli tracąc do lidera z Żabna tylko dwa punkty.

Nasza drużyna tracąc gola w 21 minucie spotkania zatrzymała licznik na rekordowym czasie 226 minut bez straty gola poprawiając go o 136 minut z przed dwóch sezonów. Jednak dalej śrubujemy nowy rekord meczy bez porażki, na tą chwilę wynosi on aż 9.

W najbardziej ciekawym meczu (HIT KOLEJKI) lider z Żabna zremisował na własnym stadionie z wiceliderem ligi Koniczynką Ocice 1-1(1-0).

Opis z meczu w rozwinięciu, w menu również filmik youtube

07' Pierwsza lepsza okazja dla Krzątki by otworzyć wynik spotkania, strzał z 7m na nasze szczęście niecelny
17'Świetna akcja KS. Wyrzut piłki z autu w okolicach środka boiska do Parucha M. ten znakomicie zagrywana na lewą flankę do Kozieł Z. który w swoim stylu na pełnym gazie przejmuje piłkę wbiega w pole karne przeciwnika, i z około 10 metrów decyduje się na strzał po dłuższym słupku zdobywając gola, nie dając większych szans bramkarzowi LZS Krzątka
21' Nasz zawodnik fauluje przeciwnika w polu karnym na 15m. Jedenastka dla Krzątki zamieniona na gola. Po strzale piłka odbijając się od słupka wpada do naszej bramki. Ależ szkoda straconej bramki gdyż wcale na to się nie zanosiło

27' Strzał na naszą bramkę z 15m, groźnie to wyglądało, jednak bramkarz dobrze ustawiony bez problemów wyłapuje ten strzał
29' Drużyna Krzątki coraz częściej dochodzi do strzałów na naszą bramkę
34' Od kilku chwil drużyna LZS-u Krzątka coraz częściej gości na naszej połowie boiska

36' Ależ gapiostwo naszej drużyny. Krzątka wznawia grę wyrzutem piłki z autu, nasi zawodnicy lekko spóźnieni zawodnik gości wbiega w pole karne, nasz bramkarz starając się ratując całą sytuację wychodzi z bramki, jednak spryt zawodnika gości dla nas okazuje się zabójczo skuteczny, na wysokości 14 metrów lobuje naszego bramkarza pakując piłkę do naszej bramki. Przegrywamy 1-2.
38'  Paruch M. w roli głównej. Jego strzał wybrania bramkarz który natychmiastowym wyjściem z bramki na 14 metr zamyka kąt niemal do zera
42' Strzał Kozieł Z. z rzutu wolnego, piłka uderzona zmierzała w środek bramki tuż pod poprzeczkę, jednak bramkarz przenosi futbolówkę nad poprzeczką
44' Paruch M. z 6m pakuję piłkę do bramki Krzątki, po fatalnym błędzie w ustawieniu defensorów drużyny przyjezdnej. Mamy wyrównanie 2-2
45' Koniec pierwszej części spotkania
Tutak Tomasz  zmiana 46" Drozd Damian
46' Wrzutka w 5m Paruch M. główkuje a piłka przelatuje nad bramką
49' Potwierdza się wielka siła KS Żupawy w pierwszym kwadransie drugiej połowy zdobywamy kolejną bramkę i wychodzimy na prowadzenie 3-2. Kapitalna akcja KS zapoczątkowana przez Parucha M. który świetnym podaniem obsłużył Kozieł Z. zagrywając piłkę w wolne miejsce w pole karne, nasz zawodnik po przebiegnięciu jeszcze kilku metrów decyduje się na strzał z dość ostrego kąta, piłkę zdołał lekko musnąć bramkarz ta jednak przełamała mu palce i wpadła pod nogi Stybla który z praktycznie 1m kieruje ją do bramki
51' Tym razem kapitalnie w ekwibilistryczny sposób broni bramkarz Krzątki, a przed kolejną szansą na zdobycie gola stanął Kozieł Z.
52' Ależ groźnie pod naszą bramką, bardzo groźna akcja Krzątki
Węglarz Tomasz  zmiana 57" Paruch Łukasz
58' KS rozpędzony od początku drugiej połowy groźnie atakuje
69' Stybel wychodzi sam na sam z bramkarzem którego mija na 14m, niestety był jeszcze obrońca który wybija piłkę
Paruch Marcin zmiana 70" Bednarski Bartosz
72' Akcja Kozieł Z. zawodnik gości fauluje naszego piłkarza i mamy rzut karny
73' Do piłki podchodzi sam poszkodowany, strzela w prawy róg bramkarz wyciągnięty paruje uderzenie na rzut rożny, aaajjjjjjj
80' To mogła być bramka. Kozieł Z. strzelając z kilku metrów nie zdołał pokonać bramkarza
Wilk Piotr  zmiana 84" Guźla Karol
85' Groźne dwie akcje KS, przynajmniej jedna z nich powinna się zakończyć golem
88' Faul w szesnastce karny dla KS Żupawy
89'  Tym razem nie ma problemów Paruch Ł. z pokonaniem bramkarza. 4-2 dla KS ŻUPAWY
90'+1 Koniec meczu po emocjonującym spotkaniu stojącym na dobrym poziomie w pełni zasługujemy na to zwycięstwo. BRAWO KS!!!