Aktualności

DWIE BARDZO RÓŻNE POŁOWY

• autor: kszupawa2012, 2015-02-22 19:38

KS Żupawa w swoim drugim sparingu zaprezentowała się z bardzo dobrej strony chociaż pokazała dwa oblicza.
W pierwszej połowie grając na wysokim poziomie prowadziliśmy z trzecią drużyną klasy "A" 3-1 , znacznie słabsza okazała się druga część meczu którą przegrali nasi piłkarze 1-4 (w przeciągu drugiej połowy KS zmienił 6 piłkarzy).

Swoje pierwsze gole dla KS zdobył nasz pozyskany zawodnik Kotwica Damian.
Również swojego gola dla KS zdobył zaw.testowny dla którego to był trzeci mecz w żółto-czarnych barwach, doliczając gole w poprzednich sparingach ma już ich na swoim kącie 5. Wydaje się, że podpisanie z nim umowy to już kwestia czasu. Po za tym w dzisiejszym sparingu wystąpiło dodatkowo jeszcze trzech zaw. testowanych (jeden z nich grał już w meczu z Gorzycami a kolejni dwaj dzisiaj zagrali po raz pierwszy).

W meczu dwie asysty zaliczył Kozieł Z. i jedną Bednarski.

Opis meczu i skład w rozwinięciu, zapraszam.

Maciąg

Drozd       Różycki D.     Tutak       Wilk Pi.

Węglarz    zaw.test.I    zaw. test.II    Kozieł Z.

Kotwica    zaw.test.III

w drugiej połowie pojawili się również:  zaw.test.IV,  Kopeć,  Guźla,   Bednarski,   Myszka,   Różycki T.
_________________________________________________________

03' Kotwica w dogodnej okazji myli się piłka o cm mija słupek
05' Do rzutu wolnego w odległości około 35m podchodzi Kozieł Z. Piłka po jego wrzutce na dalszy słupek ląduje na główce Węglarza który efektywnym strzałem pokonuje goalkeepera Kotowej Woli. 1-0 KS
08' Kotwica strzela z wolnego, bramkarz bez zarzutów
10 minut za nami. Żupawa w tych pierwszych minutach gra bardzo ofensywnie i znaczne lepiej od rywala
12' Zaw. testowany III znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak w tym pojedynku okazał się lepszy
15' Gra się nieco wyrównała, zawodnik Kotowej Woli bardzo groźnie strzelał z 10m po akcji prawą flanką boiska
17' Zaw.testowany III mocno przycisnął bramkarza Kotowej W. który popełnił fatalny błąd wykopując wprost pod nogi Kotwicy, który zupełnie nie kryty pakuje piłkę do pustej bramki z ok.10m
19' Kozieł Z. strzela z dość ostrego kąta bramkarz interweniuje a piłka jeszcze ociera poprzeczkę
24' Strzał z główki z około 6m. Nasz bramkarz popisał się refleksem, to była najlepsza okazja dla TRUCK Kotowej Woli
25' Ależ mamy ogromnie dużo szczęścia, spore zamieszanie na 7m przed naszą bramką, po strzale jednego z graczy miejscowych piłka nieznacznie mija nasz słupek, uffff
26' Ponowne zagrożenie pod naszą bramką, na szczęście w porę wybija jeden z naszych obrońców
28' Ależ akcja lewą flanką, Kozieł Z. pomknął wykładając piłkę na 8m przed bramkę, tam nabiegający Kotwica w świetnym stylu umieszcza piłkę w bramce gospodarzy. 3-0 dla KS
33' Brawa dla zaw.testowanego I swoim zaangażowaniem wywalczył piłkę która trafia do zaw.testowanego III nasz piłkarz znalazł się oko w oko z bramkarzem, oddał strzał z 12m piłka trafia w słupek po czym odbija się i obija drugi słupek i wychodzi w pole gry
42' Różycki oddaje strzał z główki do futbolówki dochodzi jeszcze Węglarz mocno strzela, piłka jednak nie zmierza w światło bramki a trafia jednego z naszych piłkarzy
43' Szybki wypad Kotowej Woli, wrzutka w 4m, bardzo dobry strzał i golll 1-3

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3-1 dla KS. Jest to jak najbardziej zasłużony wynik jednak przy odrobinie lepszej skuteczności naszych zawodników mógłby być znacznie wyższy

II Połowa

Zmiana w naszym zespole: zaw.testowany IV zmienia Drozda
48' Szybka akcja prawą flanką wrzutka w 9m do kompletnie nie pilnowanego piłkarza Kotowej Woli który bez problemu zdobywa gola kontaktowego. 2-3
49' Ratuje nas słupek
Między czasie na boisku pojawił się również Kopeć który zmienił zaw. testowanego
53' Do kolejnej bardzo dobrej pozycji strzeleckiej dochodzi piłkarz Kotowej Woli, jednak piłka po jego strzale mija nasz słupek
55' Spora przewaga Kotowej Woli w tej drugiej połowie, znowu było groźnie pod naszą bramką
56' Pierwsza dosyć ładna akcja KS w II połowie
59' Wciąż w ataku Kotowa W. Zawodnik gospodarzy na 10m przed naszą bramką w posiadaniu piłki wycofuje ją po murawie na 16m nabiegający piłkarz Kotowej strzela z pierwszej dla naszego szczęścia futbolówka szybuje wysoko nad poprzeczką
61' Mocna odpowiedź KS Żupawy. Strzela z dystansu Kotwica, piłka odbija się od zawodnika Kotowej Woli i ląduje na słupku
64' 3-3. Zdecydowanie za prosto tracimy tego gola
71' Często Kotowa dochodzi do strzałów
72' Guźla i Bednarski zmienia Wilka Pi. i Kotwicę
74' Myszka za lekko kontuzjowanego Maciąga

77' Pierwsza bardzo dobra interwencja przed momentem wprowadzonego bramkarza KS
79' Przepiękny strzał z okolic 30m po czym piłka tylko zaczepotała w naszej bramce 4-3. Kotowa Wola na prowadzeniu
81' I już 5-3.

84' Jeszcze jedna zmiana w naszym zespole Różycki T. za Kopcia
87' Bednarski zagrywa do zaw.testowanego III a ten z wielkim spokojem pokonuje bramkarza zmniejszając wynik porażki na 5-4.