Aktualności

ZWYCIĘSTWO DLA SKUTECZNIEJSZEJ LZS WYDRZY

• autor: kszupawa2012, 2015-03-15 19:38

KS Żupawa przegrywa dzisiejszy sparing na własnym stadionie z LZS Wydrzą 2-3.
Niestety był to kolejny mecz gdzie nasza drużyna razi skutecznością gdyż okazji do zdobycia kolejnych goli było naprawdę sporo, jednak rywal również miał ich wiele i wykorzystał jedną więcej, dzięki temu zwyciężył.

Dla naszej drużyny gole zdobywali: Kozieł Zbigniew i Bednarski Bartosz dla którego jest to pierwsze trafienie w tym roku.

Wyjściowy skład w rozwinięciu i Opis z meczu "minuta po minucie"

Maciąg
Węglarz    Środek   Różycki   Wilk Pi.

Lis        Skrzypek  Fudalewski   Kozieł Z.

Stybel       Kotwica

W meczu zagrali również: Bednarski, Paruch Ł., Drozd, Tutak, Myszka

1' Strzela Skrzypek z 16m, piłka przelatuje tuż obok słupka
3' Akcja lewą flanką wrzutka w 5m, tam fantastyczną okazję marnuje zawodnik gości
4' Szybka odpowiedź KS, dwukrotnie strzelając poważnie zagrażamy bramce przyjezdnych
5'Stybel przed szansą, górą bramkarz Wydrzy. Tylko rożny dla KS
7' KS przejął lekką inicjatywę
10' Różycki strzela z sytuacyjnej piłki z 8m wysoko nad bramką
14' Ładna akcja LZS Wydrzy, pod naszą bramką było naprawdę groźnie
15' Kotwica przebojem wdarł się w pole karne oddając strzał na bramkę z 14m, bramkarz odbija piłkę do rogu. Mamy rzut rożny
17' Po raz kolejny w tym meczu bardzo ostro potraktowany Kotwica
21' Rzut wolny dla Wydrzy z 19m na wprost od naszej bramki. Bezpośredni strzał ponad naszym murem, bramkarz KS bezbłędnie, rożny dla Wydrzy
22' Mecz od dłuższej chwili wyrównany, jednak Wydrza prezentuje się coraz lepiej
29' Ogromne gapiostwo naszego bocznego obrońcy, kontra Wydrzy strzał z 9m po dłuższym słupku już z dość ostrego kąta, piłka obija słupek, dobitka z ok 11m mocno uderzoną piłkę wybijają obrońcy na 4m (piłka już jednak nie leciała w światło bramki)
30' Rzut wolny dla Wydrzy z 18m. Po raz kolejny na bezpośredni strzał decyduje się zawodnik gości posyłając tym razem piłkę do naszej bramki (bramkarz KS tylko się przyglądał szybującej piłce będąc bez większych szans na skuteczną interwencję)
34' Stybel znalazł się z piłkę przy końcowej linii boiska 8m od bramki LZS Wydrzy. Do piłki zdecydował się wyjść również bramkarz licząc, że zdoła przeszkodzić naszemu napastnikowi który miękkim lobem przerzucając go zagrywa futbolówkę na 3m przed bramkę do Kozieł Z. który strzałem z główki kieruje piłkę niemal do pustej bramki. 1-1
40' Wydrza głęboko cofnięta wychodzi z bardzo groźnym kontratakiem, piłka posłana w pole karne naszej drużyny, zawodnik gości niezbyt udanym przyjęciem mija naszego bramkarza, jednak już w nie najlepszej pozycji oddaje niecelny strzał. Dużo tym razem szczęścia naszej drużyny
41'+ Kotwica przed szansą zdobycia gola, bramkarz kolejny raz znakomicie, mamy tylko rzut rożny
43'+ Koniec pierwszej części spotkania

42' Rzut wolny dla KS z narożnika pola karnego, strzela Różycki piłka jednak przelatuje nad bramką
47' Fudalewski znalazł się niemal sam na sam z bramkarzem. Szybkie wyjście goalkeepera Wydrzy ratuje drużynę przed utratą gola
48' Mocny strzał na bramkę Kozieł Z. z około 14m, bramkarz z problemami ale wystarczająco dobrze by uchronić swój zespół przed stratą gola
51' Szybka akcja prawą flanką, zejście w pole karne i strzał który broni nasz bramkarz odbijając piłkę przed siebie, dobitka z 7m i i drugi gol dla gości. Nasz bramkarz leżąc już nie dał rady po raz drugi skutecznie interweniować 1-2
53' Kolejna szybka groźna akcja Wydrzy, wbicie piłki w 7m, jednak futbolówka przelatuje wzdłuż bramki mijając dwóch graczy LZS
55' Stybel przyjął piłkę na 7,8m tyłem do bramki, odwracając się oddał strzał, niestety wysoko ponad bramką
59' CO Z TĄ SKUTECZNOŚCIĄ? Kotwica zagrywa do Stybla na 8m, zawodnik KS zwodem położył bramkarza. Niestety zbyt długo to trwało, oddając strzał w bramce już było dwóch piłkarzy Wydrzy, a piłka i tak odbijając się od słupka wychodzi poza bramkę
65' Gola dla Wydrzy. Tego gola wcale ni można było się spodziewać przynajmniej w takiej okoliczności. Niestety zawodnik KS stojący przy słupku i próbujący interweniować bramkarz nawzajem sobie przeszkodziły co zaowocowało golem dla drużyny przyjezdnej. Gol strzelony po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego i z dość sporego kąta
66' Zmiany w naszej drużynie.
Boisko opuszczają: Fudalewski, Kotwica, Węglarz.
Na placu gry pojawiają się: Bednarski, Paruch Ł., Drozd
69' Kolejna zmiana w naszej drużynie. Wchodzi Tutak zmieniając Środka

72' Do walki KS Żupawy o korzystny wynik zachęca Bednarski. Jego kąśliwy strzał po krótkim słupku zaskakuje dobrze dziś dysponowanego bramkarza LZS. 2-3 gol kontaktowy
73' Przy piłce na 16m Stybel szkoda, że tym razem zdecydował się na indywidualną akcję, gdyż mógł zagrać na czystą pozycję do wbiegającego Lis Rafała. Próba Stybla zakończona niepowodzeniem
Między czasie zmiana na bramce Myszka za Maciąga
75' Strzelał z 8,9m ______? piłka po słupku wychodzi poza bramkę
77' Wrzutka z rożnego, nabiegający Stybel strzałem z główki pudłuje przenosząc piłkę około pół metra nad poprzeczką
81' Paruch zdecydował się na strzał z 18m ale jego uderzenie wyraźnie mija słupek
82' Koniec spotkania. Przegrywamy 2-3.