Iskra Sobów 1-1 (w-L)

Aktualności

KS PRZEGRAŁ Z LIDEREM ALE WCALE NIE BYŁ GORSZĄ DRUŻYNĄ

• autor: kszupawa2012, 2015-06-13 19:06

KS Żupawa przegrywa dzisiejszy wyjazdowy mecz z liderującą w naszej grupie Koniczynką Ocice 1-2.
Jednak z przebiegu meczu wydaje się, że wcale na porażkę nie zasłużyliśmy. Nasza drużyna miała kilka dobrych okazji do strzelenia gola lecz dzisiaj brakowało zimnej krwi której aż pod dostatkiem mieli zawodnicy z Ocic. Między innymi w naszej drużynie w pierwszej połowie w poprzeczkę trafiali Różycki Damian i Kozieł Zbigniew. Mimo tego to rywal jak wcześniej wspomniałem wykorzystywał z zimną krwią nadarzające się okazje i do przerwy z chodził z dwubramkową zaliczką.
Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęli nasi piłkarze. Już w pierwszych minutach bardzo dobrym strzałem z dystansu popisał się Bajkowski lecz w tej sytuacji bramkarz fantastycznie wyciągnął piłkę zmierzającą tuż pod poprzeczkę. Chwilę później gola kontaktowego i jak najbardziej należącego się z przebiegu meczu zdobył Różycki Damian.
Niestety w 64 minucie plac gry musiał opuścić nasz bramkarz, a wszystko spowodowane było złym samopoczuciem, chwilę później naszego goalkeepera na pogotowie odwiozła karetka.
Końcówka meczu to dość nerwowa gra Ocic jednak mimo przewagi naszej drużyny w tym momencie gry nie udało się pokonać bramkarza miejscowej drużyny po raz drugi.
Ocice wygrywają i są już o krok przed awansem z pierwszego miejsca do klasy "A".

Duże słowa uznania dla dzisiejszego sędziego Jaskot J.
Jeśli chcielibyśmy porównać dzisiejszego arbitra do arbitra w meczu z Sobowem. To spokojnie można mieć wrażenie poziomu
 pana Jaskota J. jako sędziego z Ligi Mistrzów.

Na opis z meczu minuta po minucie zapraszam do rozwinięcia

02' Rożny dla KS. Wrzutka i piłka w posiadaniu rosłego bramkarza Ocic
05' Po wrzutce z kolejnego rożnego strzał z główki oddał Dul, jednak piłka przeleciała wzdłuż  bramki
06' Niecelny strzał z 16m Kozieł Z., jednak nie była to dobra pozycja do oddania strzału
08' Jak na razie Ocice bez pomysłu na skonstruowanie naszej obrony ich ataki kończą się pod naszą szesnastką
10' Strata piłki przez gospodarzy w środku boiska, przejęcie piłki przez Węglarza, natychmiastowa decyzja strzału, po tym jak nasz zawodnik zauważył nieco wysuniętego bramkarza Koniczynki, jednak piłka po strzale przeleciała nad poprzeczką
12' KS Żupawa od początku meczu z lekką przewagą w grze, nasze ataki wydają się być składniejsze niż lidera z Ocic
13' Różycki strzela z dystansu i mamy kolejnego rożnego. Wrzutka i ponownie piłkę wyłapuje bramkarz Ocic
15' Rożny dla Ocic. Dośrodkowanie, piłka wybita strzał z ponad 20m wysoko nad naszą bramką
18' Wrzutka z głębi pola w 5m na dłuższy słupek naszej bramki, kontrujący strzał z główki i piłka wpada tuż przy słupku interweniującego bramkarza KS. 1-0 dla Koniczynki Ocice
22' Składna akcja KS i mamy rzut rożny. Wrzutka i kolejny róg tym razem z drugiej strony bramki
28' Zaskakujący strzał z ponad 30m Różyckiego D. piłka trafia w poprzeczkę, bramkarz Koniczynki nawet nie drgnął
32' Po stracie gola mecz stał się wyrównany, lecz od paru minut ponownie KS ma leciutką przewagę
33' Gdy już Koniczynka zaatakuje to jest naprawdę bardzo groźnie pod naszą bramką. Tym razem zawodnik gospodarzy doszedł do piłki na 8m, mając sporo czasu oraz bardzo dobrą pozycję do oddania strzału, na nasze szczęście uderzył wprost w naszego bramkarza.
34'Kozieł strzela na bramkę gospodarzy i piłka ponownie ląduje na poprzeczce. Piłka od niej odbita ląduje na 8, 9m z pierwszej dobija Kozłowski niewiele przenosząc ją nad poprzeczką. Ależ to my teraz mieliśmy okazję na zdobycie gola
36' Strzał na naszą bramkę z rzutu wolnego, nasz bramkarz radzi sobie bez większych problemów
40' Końcowe minuty pierwszej połowy wyrównane
43' My gramy dobrze a Ocice strzelają gole. Szybka kontra gospodarzy. Piłkarz Koniczynki tuż przed naszym polem karnym zbyt długo nasi defensorzy zwlekają z blokowaniem strzału który został oddany z 17m, po drodze mały rykoszet i piłka w dość nie oczekiwanej chwili wpada do naszej bramki. 2-0 dla lidera
45' Koniec pierwszej połowy.

W przerwie dwie zmiany w naszej drużynie
Paruch Marcin i  Wilk Paweł za Stybla i Fudalewskiego

48' Świetny strzał z dystansu Bajkowskiego i świetna obrona bramkarza Ocic. Mamy tylko rzut rożny
48' Różycki najlepiej odnalazł się przed bramką Koniczynki, strzelając z dość ostrego kąta piłka odbija się od słupka i wpada do bramki miejscowej drużyny. Gol kontaktowy dla KS Żupawy
51' Strzał z dystansu nasz bramkarz na posterunku
52'Kolejny strzał z dystansu tym razem znacznie groźniejszy, ale tym razem również świetną interwencją popisuje się nasz bramkarz wyciągając się jak długi
60' Jak na razie 15 minut drugiej połowy bardzo wyrównane
64' Chwila przerwy w grze spowodowane złym samopoczuciem bramkarza naszej drużyny.
68' Zmiana w naszej bramce, niestety nasz goalkeeper nie jest w stanie kontynuować gry, w jego miejsce na bramce mecz dokończy Dul (zawodnik grający w polu). Chwilowo grać będziemy w dziesięciu

69' Za Maciąga na placu gry pojawił się Wilk Piotr
71' Znacznie opadło tempo gry w tych kilku ostatnich minutach meczu
72' Kozłowski sprytnie zagrywa do Parucha, nasz napastnik w biegu przestrzela z 8m
73' Różycki Tomasz za Środka
74' Wrzutka na 8m strzał z główki i piłka przelatuje nieco ponad 0,5m nad naszą poprzeczką
78' Co raz to większe przerwy w grze, kolejna spowodowana jakimś urazem piłkarza Ocic
83' Po 19 minutach od zdarzenia naszego bramkarza na stadionie pojawiła się karetka pogotowia

84' Strata piłki w okolicach środka boiska naszego piłkarza, szybka indywidualna kontra zaowdnika Koniczynki, strzał z 14m i bramkarz KS w dobrym stylu broni to uderzenie (Dul)
85' Maciąg w ambulansie w drodze na pogotowie
86' KS ruszył do ataku, Ocice bardzo skutecznie bronią się na własnej połowie boiska. Mamy rzut wolny na około 30m
87' Niestety nic z niego nie wyszło, troszeczkę przekombinowaliśmy
89' Sędzia informuje, że doliczy 3 minuty
90'+1 Ocice w obronie, głośne krzyki w zespole gospodarzy, wolny dla KS niemal z środka boiska
90'+2 KS Żupawa atakuje ale nie skutecznie
90'+2 Sędzia kończy ten mecz jednak w 2 minucie doliczonego czasu

Koniczynka wygrywa i na kolejkę przed zakończeniem sezonu ma dwa punkty przewagi nad najgroźniejszą drużyną w lidze. Kolejny mecz lider z Ocic zagra na wyjeździe z Wspólnotą Serbinów i jeżeli nie straci punktów w przyszłym sezonie grać będzie na "A"-klasowych boiskach Podokręgu stalowowolskiego.
KS Żupawa w ostatniej kolejce zagra z Kolejarzem Knapy który jest wiceliderem tabeli. I już dziś nakręcamy się na ten ostatni mecz sezonu 2014/2015.

14 CZERWCA 2015 ROKUNIEDZIELA ZARZĄD ODDZIAŁU GMINNEGO ZWIĄZKU OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ W GRĘBOWIE, KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W TARNOBRZEGU, WÓJT GMINY GRĘBÓW.
Zapraszają wszystkich sympatyków pożarnictwa na: GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE JEDNOSTEK OSP I MDP Z TERENU GMINY GRĘBÓW które odbędą się w dniu 14 czerwca 2015 r. od godz. 14.00 na stadionie KS w Żupawie.