Tarnowska W. 6-2 (d-L)

Aktualności

SEZON ZAKOŃCZONY!!!

• autor: kszupawa2012, 2015-06-21 18:32

KS Żupawa przegrywa swój ostatni mecz tego sezonu na własnym stadionie z Kolejarzem Knapy aż 1-5.

Niestety przegrywając dzisiejszy mecz nasz KS musiał przypłacić spadkiem na 5. miejsce w ligowej tabeli.

KS Żupawa przystępując do tego meczu zagrała bez kilku podstawowych piłkarzy co później okazało się, że był to spory ubytek w naszej drużynie.
Kolejarz z przebiegu meczu na pewno zasługiwał na zwycięstwo co dziwnym było by stwierdzeniem że nie, patrząc na sam wynik.

Gratulujemy Kolejarzowi i życzymy powodzenia w barażach w walce o awans do klasy "A".

Link do filmiku youtube w rozwinięciu. (Niestety przy końcówce filmiku troszkę mi nie wyszło)

Więcej w rozwinięciu...

09' Akcja lewą flanką, wbiegający Kozłowski w pole karne wstrzela piłkę wzdłuż bramki, niestety nie zdążył dobiec do futbolówki żaden z naszych piłkarzy
10' Tym razem atak prawą flanką, niemal identyczna sytuacja, ale tym razem w ostatniej chwili na 5m zawodnik Kolejarza wybija piłkę poza bramkę, uprzedzając naszego piłkarza
12' Ależ tym razem zabrakło cm dojścia do piłki Kozieł Z. bramkarz rywali okazał się ciut szybszy łapiąc piłkę na 8m
14' Najlepsza okazja dla gości, w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Rywal jednak strzałem z ok. 14m posłał piłkę tuż obok bramki

Dalszy ciąg będzie można zobaczyć na filmiku youtube. (filmik prawdopodobnie opublikuję w poniedziałek)

20' 0-1
24' 1-1 Zdobywa gola Kotwica po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym
26' 1-2
37' 1-3
41' Pierwsza zmiana w naszej drużynie. Kochanowicz za Bajkowskiego
44' Zmiana numer dwa. Drozd za Fudalewskiego
45'+1 Koniec pierwszej połowy meczu

Do przerwy 3-1 dla Kolejarza, niestety  prowadzenie gości w pełni zasłużone, choć kto wie gdybyśmy wykorzystali swe okazje z pierwszych minut meczu które wyglądały naprawdę całkiem dobrze

55' 1-4
57' 1-5
78' Kolejne zmiany w naszej drużynie. Żak i Wilk Paweł za Chmielowca i Różyckiego
90'+3 Koniec

KS Żupawa z dorobkiem 49 punktów kończy sezon na 5.
Ligę wygrywają zawodnicy z Ocic, tym samym wywalczając awans do klasy "A". Na drugim miejscu nasz dzisiejszy rywal Kolejarz Knapy, który w barażach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej zmierzy się z WKS-em Zabrnie. Na trzecim najniższym miejscu na podium LZS Żabno.
Zaś na ostatnim miejscu w lidze z zaledwie jednym punktem na swym koncie LZS Cygany.