|
KS ŻUPAWA TV na FACEBOOKU
zostań znajomym i nie przegap żadnego filmiku
B-klasa » Stal Stalowa Wola I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dane podane z: 21.08.20
Wrzesień-
Sierpień - 5 873 wyś.
Lipiec - 8 168 wyś.
dzisiaj: 91, wczoraj: 639
ogółem: 3 306 071
statystyki szczegółowe
E-mail: Administrator strony
ks.zupawa@onet.eu
Wola Baranowska (d-L)
Płomień Trześń 1-5 (w-L)
Sokół Sokolniki 2-4 (d-spar)
Iskra Sobów 3-3 (d-spar.)
KS Wydrza 5-0 (d-spar)
Tarnowska Wola 6-2 (d-spar.)
KS Cygany 4-1 (d-spar.)
Sokół Sokolniki 1-8 (d-spar.)
Iskra Sobów 6-0 (d-spar.)
2024
Koniczynka Ocice 3-4 (w-L)
Tarnowska Wola 5-3 (w-L)
LZS Krzątka 4-0 (d-L)
Strz. Dąbrowica 3-0 (w-L)
KS Wydrza 4-0 (d-L)
Łęg kopcie1-2 (w-L)
Wspólnota 4-0 (d-L)
KS Cygany 2-2 (w-L)
Iskra Sobów 6-0 (d-L)
OKS Wielowieś 1-1 (d-L)
Wola Baranowska 3-3 (w-L)
Sokół Nisko 1-6 (d-PP)
Płomień Trześń 1-4 (d-L)
Stal Gorzyce 3-3 (d-PP)
KS Cygany 2-4 (d-spar.)
KS Wydrza 7-5 (w-spar.)
Iskra Sobów 3-1 (d-spar.)
LZS Żabno 1-7 (w-spar.)
OKS Wielowieś 2-2 (d-L)
Junior Zakrzów 7-0 (w-L)
Iskra Sobów 4-0 (d-L)
LZS Krzątka 2-1 (w-L)
Kolejarz Knapy 2-4 (d-L)
Tarnowska Wola 2-2 (w-L)
Wspólnota 1-1 (w-L)
Płomień Chmielów 16-1 (d-L)
Sokół Sokolniki 3-4 (w-L)
KS Cygany 2-1 (d-L)
Wola Baranowska 6-2 (w-L)
Płomień Trześń 4-1 (d-L)
KS Wydrza 7-1 (w-L)
KS Wydrza 7-2 (D-spar.)
Koniczynka Ocice 2-6 (D-spar.)
Junior Zakrzów 0-5 (N-spar.)
Iskra Sobów 12-0 (N-spar.)
LZS Żabno 3-1 (N-spar.)
OKS Wielowieś 2-1 (w-L)
Junior II Zakrzów 8-1 (d-L)
Iskra Sobów 1-1 (w-L)
LZS Krzątka 1-3 (d-L)
Kolejarz Knapy 3-0 (w-L)
Tarnowska W. 6-2 (d-L)
Koniczynka Ocice, Czarni Lipa, Strażak Przyszów oraz Staromieszczanka Stare Miasto właśnie ta czwórka mistrzów swoich grup, w przyszłym sezonie mecze rozgrywać będzie już na "A"-klasowych boiskach. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
Do grona tych drużyn powalczy kolejna czwórka o prawo gry w "A"-klasie tworząc dwie pary barażowe . Będą to drużyny:
WKS Zabrnie - Kolejarz Knapy (godz.18:00)
Retman Ulanów - San Wierzawice (godz.17:00)
Pierwsze mecze zostaną rozegrane 24.czerwca (środa), rewanże 28.czerwca o godzinie 16:00.
Wszystkich chętnych zapraszam do ankiety.
Kto zwycięży w barażach o awans do "A"-klasy ?
Również zachęcam do odwiedzania naszej strony klubowej w której będzie kilka podsumowujących ciekawostek z zakończonego sezonu. Statystyki będą podawane na przestrzeni kilku dni
W rozwinięciu tabele wszystkich czterech grup
Klasa B 2014/2015, grupa: Stalowa Wola I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 26 | 66 | 21 | 3 | 2 | 69-25 | 11 | 2 | 0 | 37-11 | 10 | 1 | 2 | 32-14 | ||||||
2. | Kolejarz Knapy | 26 | 64 | 21 | 1 | 4 | 85-30 | 11 | 0 | 2 | 38-12 | 10 | 1 | 2 | 47-18 | ||||||
3. | LZS Żabno (k. Stalowej Woli) | 26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 70-25 | 11 | 1 | 1 | 43-11 | 7 | 1 | 5 | 27-14 | ||||||
4. | Iskra Sobów (Tarnobrzeg) | 26 | 49 | 14 | 7 | 5 | 67-33 | 6 | 3 | 4 | 33-19 | 8 | 4 | 1 | 34-14 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
5. | KS Żupawa | 26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 75-43 | 8 | 1 | 4 | 41-23 | 7 | 3 | 3 | 34-20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
6. | Łęg Kopcie | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 58-46 | 8 | 1 | 4 | 36-22 | 5 | 2 | 6 | 22-24 | ||||||
7. | Junior Zakrzów | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 52-32 | 8 | 3 | 2 | 31-9 | 4 | 2 | 7 | 21-23 | ||||||
8. | LZS Krzątka | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 65-51 | 6 | 3 | 4 | 34-20 | 5 | 2 | 6 | 31-31 | ||||||
9. | LZS Tarnowska Wola | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 49-39 | 6 | 2 | 5 | 23-16 | 5 | 1 | 7 | 26-23 | ||||||
10. | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 42-55 | 5 | 0 | 8 | 17-30 | 5 | 2 | 6 | 25-25 | ||||||
11. | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 26 | 19 | 6 | 1 | 19 | 37-89 | 4 | 1 | 8 | 27-42 | 2 | 0 | 11 | 10-47 | ||||||
12. | KS Wola Baranowska | 26 | 18 | 5 | 3 | 18 | 35-63 | 3 | 2 | 8 | 15-24 | 2 | 1 | 10 | 20-39 | ||||||
13. | Płomień Chmielów | 26 | 14 | 4 | 2 | 20 | 23-78 | 2 | 1 | 10 | 11-34 | 2 | 1 | 10 | 12-44 | ||||||
14. | LZS Cygany | 26 | 1 | 0 | 1 | 25 | 12-130 | 0 | 1 | 12 | 8-72 | 0 | 0 | 13 | 4-58 | ||||||
Termopol Żabno występuje pod nazwą LZS Żabno. |
Klasa B 2014/2015, grupa: Stalowa Wola II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Czarni Lipa | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 46-21 | 8 | 2 | 0 | 30-6 | 5 | 1 | 4 | 16-15 | ||||||
2. | WKS Zabrnie | 20 | 41 | 13 | 2 | 5 | 54-27 | 8 | 1 | 1 | 25-10 | 5 | 1 | 4 | 29-17 | ||||||
3. | LZS Wola Rzeczycka | 20 | 40 | 13 | 1 | 6 | 71-31 | 8 | 1 | 1 | 43-11 | 5 | 0 | 5 | 28-20 | ||||||
4. | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 52-33 | 9 | 0 | 1 | 31-5 | 2 | 2 | 6 | 21-28 | ||||||
5. | LZS Wydrza | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 45-53 | 5 | 2 | 3 | 27-20 | 3 | 2 | 5 | 18-33 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7-5 |
6. | LZS Majdan Zbydniowski | 20 | 28 | 9 | 1 | 10 | 28-48 | 5 | 0 | 5 | 13-26 | 4 | 1 | 5 | 15-22 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-7 |
7. | San Rozwadów (Stalowa Wola) | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 41-34 | 5 | 2 | 3 | 26-16 | 3 | 1 | 6 | 15-18 | ||||||
8. | Emaus Gorzyce | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 43-60 | 5 | 1 | 4 | 27-27 | 3 | 1 | 6 | 16-33 | ||||||
9. | LZS Turbia | 20 | 22 | 7 | 1 | 12 | 32-46 | 6 | 0 | 4 | 24-23 | 1 | 1 | 8 | 8-23 | ||||||
10. | Płomień Trześń | 20 | 16 | 5 | 1 | 14 | 27-60 | 4 | 1 | 5 | 20-25 | 1 | 0 | 9 | 7-35 | ||||||
11. | Huragan Zdziechowice | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 26-52 | 4 | 1 | 5 | 16-14 | 0 | 1 | 9 | 10-38 | ||||||
Jagiełło Pilchów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek. |
Klasa B 2014/2015, grupa: Stalowa Wola III | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Strażak Przyszów | 20 | 50 | 16 | 2 | 2 | 69-27 | 8 | 1 | 1 | 32-12 | 8 | 1 | 1 | 37-15 | ||||||
2. | Retman Ulanów | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 54-26 | 8 | 1 | 1 | 24-9 | 6 | 2 | 2 | 30-17 | ||||||
3. | Orzeł Glinianka | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 59-41 | 6 | 2 | 2 | 37-14 | 5 | 0 | 5 | 22-27 | ||||||
4. | Czarni Sójkowa | 20 | 34 | 11 | 1 | 8 | 60-36 | 5 | 1 | 4 | 42-21 | 6 | 0 | 4 | 18-15 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 12-5 |
5. | Dolina-Tanew Wólka Tanewska | 20 | 34 | 11 | 1 | 8 | 60-34 | 6 | 1 | 3 | 29-13 | 5 | 0 | 5 | 31-21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8-11 |
6. | Grabniak Hucisko | 20 | 34 | 10 | 4 | 6 | 49-38 | 6 | 0 | 4 | 29-22 | 4 | 4 | 2 | 20-16 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-11 |
7. | Jutrzenka Kopki | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 39-48 | 4 | 1 | 5 | 25-20 | 4 | 1 | 5 | 14-28 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-3 |
8. | Jaruga Bieliniec | 20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 39-35 | 5 | 3 | 2 | 26-13 | 2 | 2 | 6 | 13-22 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-5 |
9. | SKS Racławice | 20 | 13 | 4 | 1 | 15 | 28-55 | 2 | 0 | 8 | 15-25 | 2 | 1 | 7 | 13-30 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-0 |
10. | WKS Kurzyna | 20 | 13 | 4 | 1 | 15 | 29-77 | 3 | 1 | 6 | 22-32 | 1 | 0 | 9 | 7-45 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0-5 |
11. | Milenium Bieliny | 20 | 9 | 3 | 0 | 17 | 20-89 | 2 | 0 | 8 | 12-32 | 1 | 0 | 9 | 8-57 | ||||||
Sokół II Nisko wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek. |
Klasa B 2014/2015, grupa: Stalowa Wola IV | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Staromieszczanka Stare Miasto | 22 | 45 | 14 | 3 | 5 | 65-34 | 8 | 0 | 3 | 32-20 | 6 | 3 | 2 | 33-14 | ||||||
2. | San Wierzawice | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 62-39 | 7 | 2 | 2 | 30-13 | 6 | 1 | 4 | 32-26 | ||||||
3. | Sokół Hucisko | 22 | 40 | 11 | 7 | 4 | 46-37 | 5 | 3 | 3 | 20-22 | 6 | 4 | 1 | 26-15 | ||||||
4. | LKS Brzyska Wola | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 53-34 | 6 | 2 | 3 | 31-12 | 5 | 3 | 3 | 22-22 | ||||||
5. | Victoria Giedlarowa | 22 | 37 | 10 | 7 | 5 | 40-25 | 6 | 3 | 2 | 21-9 | 4 | 4 | 3 | 19-16 | ||||||
6. | Jodła Przychojec | 22 | 34 | 11 | 1 | 10 | 57-48 | 6 | 1 | 4 | 27-23 | 5 | 0 | 6 | 30-25 | ||||||
7. | Orzeł Biedaczów | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 32-43 | 5 | 4 | 2 | 23-19 | 3 | 2 | 6 | 9-24 | ||||||
8. | ŁKS Łukowa | 21 | 26 | 7 | 5 | 9 | 35-45 | 5 | 2 | 3 | 23-24 | 2 | 3 | 6 | 12-21 | ||||||
9. | Grodziszczanka II Grodzisko Dolne | 21 | 22 | 6 | 4 | 11 | 34-60 | 4 | 3 | 4 | 26-31 | 2 | 1 | 7 | 8-29 | ||||||
10. | Kłyż Tarnogóra | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 50-63 | 3 | 1 | 7 | 22-30 | 3 | 2 | 6 | 28-33 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-4 |
11. | Advit Łętownia | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 34-53 | 5 | 3 | 3 | 22-14 | 1 | 0 | 10 | 12-39 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-5 |
12. | KS Majdan Łętowski | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 27-54 | 2 | 1 | 8 | 16-25 | 1 | 2 | 8 | 11-29 |
Dzięki za gratulacje. My również życzymy powodzonka w przyszłym sezonie. Obyście nie musieli długo męczyć się na B-klasowych boiskach bo drużyna ma potencjał. Pozdrowienia i do zobaczenia w A klasie
to chyba nie był na żadnym meczu .
Tylko komu kibicować teraz Knapom czy Zabrniu
RAZEM (LIGA i PP) | |||
gole strzelone | gole stracone | bilans | |
01' - 15' | 02 | 07 | -5 |
16' - 30' | 07 | 09 | -2 |
31' - 45'+ | 06 | 06 | 0 |
46' - 60' | 06 | 06 | 0 |
61' - 75' | 11 | 03 | +8 |
76' - 90'+ | 07 | 05 | +2 |
razem | 39 | 36 | +3 |
Gole w I połowie 15-22 bilans -7
Gole w II połowie 24-14 bilans +10
Gole strzelone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ = 0 )
Gole stracone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ =3)
Płomień Trześń | 5:1 | KS ŻUPAWA |
2024-03-23, 15:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 15 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |