|
KS ŻUPAWA TV na FACEBOOKU
zostań znajomym i nie przegap żadnego filmiku
B-klasa » Stal Stalowa Wola I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dane podane z: 21.08.20
Wrzesień-
Sierpień - 5 873 wyś.
Lipiec - 8 168 wyś.
dzisiaj: 423, wczoraj: 639
ogółem: 3 306 403
statystyki szczegółowe
E-mail: Administrator strony
ks.zupawa@onet.eu
Wola Baranowska (d-L)
Płomień Trześń 1-5 (w-L)
Sokół Sokolniki 2-4 (d-spar)
Iskra Sobów 3-3 (d-spar.)
KS Wydrza 5-0 (d-spar)
Tarnowska Wola 6-2 (d-spar.)
KS Cygany 4-1 (d-spar.)
Sokół Sokolniki 1-8 (d-spar.)
Iskra Sobów 6-0 (d-spar.)
2024
Koniczynka Ocice 3-4 (w-L)
Tarnowska Wola 5-3 (w-L)
LZS Krzątka 4-0 (d-L)
Strz. Dąbrowica 3-0 (w-L)
KS Wydrza 4-0 (d-L)
Łęg kopcie1-2 (w-L)
Wspólnota 4-0 (d-L)
KS Cygany 2-2 (w-L)
Iskra Sobów 6-0 (d-L)
OKS Wielowieś 1-1 (d-L)
Wola Baranowska 3-3 (w-L)
Sokół Nisko 1-6 (d-PP)
Płomień Trześń 1-4 (d-L)
Stal Gorzyce 3-3 (d-PP)
KS Cygany 2-4 (d-spar.)
KS Wydrza 7-5 (w-spar.)
Iskra Sobów 3-1 (d-spar.)
LZS Żabno 1-7 (w-spar.)
OKS Wielowieś 2-2 (d-L)
Junior Zakrzów 7-0 (w-L)
Iskra Sobów 4-0 (d-L)
LZS Krzątka 2-1 (w-L)
Kolejarz Knapy 2-4 (d-L)
Tarnowska Wola 2-2 (w-L)
Wspólnota 1-1 (w-L)
Płomień Chmielów 16-1 (d-L)
Sokół Sokolniki 3-4 (w-L)
KS Cygany 2-1 (d-L)
Wola Baranowska 6-2 (w-L)
Płomień Trześń 4-1 (d-L)
KS Wydrza 7-1 (w-L)
KS Wydrza 7-2 (D-spar.)
Koniczynka Ocice 2-6 (D-spar.)
Junior Zakrzów 0-5 (N-spar.)
Iskra Sobów 12-0 (N-spar.)
LZS Żabno 3-1 (N-spar.)
OKS Wielowieś 2-1 (w-L)
Junior II Zakrzów 8-1 (d-L)
Iskra Sobów 1-1 (w-L)
LZS Krzątka 1-3 (d-L)
Kolejarz Knapy 3-0 (w-L)
Tarnowska W. 6-2 (d-L)
Siema pierwszy mecz gramy z Wielowsią w Żupawie, 2. kolejka wyjazd do Sobowa
3. kolejka kolejny wyjazd tym razem do Zakrzowa
4. kolejka w Żupawie z Chmielowem
w naszej gr.- 14 drużyn
w grupie II - 13 drużyn
skąd to info
Podaj skład grup
Ktoś puścił ściemę, Podokręg jeszcze nie opublikował terminarza
Iskra Sobow,Zupawa,Leg Kopcie,Krzatka,Tarnowska Wola,Blekitni Komorow,Junior Zakrzow,Wspolnota Tarnobrzeg,Wola BaranowskaPlomien Chmielow,Cygany,Ceramika Hadykowka, OKS Wielowies,Wisla Baranow,
kl B gr 2-Zabno,Radosan Radomysl,Wola Rzeczycka,Zbydniowianka Zbydniow,Wydrza,San Rozwadow,Emaus Gorzyce,Plomien Trzesn,Turbia,Majdan Zbydniowski,Huragan Zdziechowice,Kempus Kepie,Jagiello Pilchow,Zabrnie, Furmany
KL B gr 3 Orzel Glinianka,Czarni Sojkowa,Tanww Wolka Tanewska,Grabniak Hucisko,Jutrzenka Kopki,Jaruga Bieliniec,Bieliny,Kurzyna,Raclawice,Star y Nart,Korona Bojanow Advit Letownia, Majdan Letowski
KL B gr 4 San Wierzawice,Sokol Hucisko,Brzyska Wola,Victoria Giedlarowa,Orzel Biedaszow,Lukowa,Grodziszczanka II.Klyz Tarnogora,Chalupki Debinskie,Piskorowice,Azalia Wola Zarczycka,Jutrzenka Debno
Hadykówka, Żupawa,Sobów, Krzątka, Wielowieś, Zakrzów, Kopcie, Wspólnota - moim zdaniem taka kolejność może być chociaż liczę na lider dla Żupawy
Nie wiem czy to prawda bo słyszałem że Furmany mają nie przystąpić do rozgrywek.
Ciekawe jak Baranów Sandomierski spisze się tego sezonu po wycofaniu przegrywał wszystko.
LZS Cygany kolejne zaskoczenie że przystąpią do rozgrywek, wie ktoś coś co się dzieje w tej drużynie wzmocnili, zmienił się prezes czy dalej to samo po staremu?
RAZEM (LIGA i PP) | |||
gole strzelone | gole stracone | bilans | |
01' - 15' | 02 | 07 | -5 |
16' - 30' | 07 | 09 | -2 |
31' - 45'+ | 06 | 06 | 0 |
46' - 60' | 06 | 06 | 0 |
61' - 75' | 11 | 03 | +8 |
76' - 90'+ | 07 | 05 | +2 |
razem | 39 | 36 | +3 |
Gole w I połowie 15-22 bilans -7
Gole w II połowie 24-14 bilans +10
Gole strzelone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ = 0 )
Gole stracone w doliczonym czasie (45'+ = 0 / 90'+ =3)
Płomień Trześń | 5:1 | KS ŻUPAWA |
2024-03-23, 15:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 15 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |