Iskra Sobów 1-1 (w-L)

Aktualności

LIDER UPOKORZONY !!!

• autor: kszupawa2012, 2016-05-22 15:14

KS Żupawa uległa w dzisiejszym meczu aż 2:5. Wola Baranowska wytknęła wszystkie błędy jakie nasz klub dzisiaj popełnił.

Od początku meczu to Wola Baranowska była drużyną która dyktowała warunki gry, nasi piłkarze po raz pierwszy  na przestrzeni całego sezonu byli zmuszeni do gry w większości czasu na własnej połowie.
Wola Baranowska wyszła bardzo szybko na prowadzenie. Piłkarz Woli gdy zobaczył, że ma sporo miejsca do oddania strzału z około 20m zdecydował się na potężną bombę a piłka tylko zatrzepotała w siatce naszej bramki. Chwilę przed pierwszą bramką naszą drużynę uratował słupek po strzale z rzutu wolnego.
Po zdobyciu gola Wola Baranowska kontynuowała swoją bardzo dobrą grę, jednak to Żupawa po strzale Dula Łukasz z główki mogła doprowadzić do remisu, jednak bramkarz popisał się świetną interwencją przerzucając futbolówkę nad poprzeczką. Drugi gol Wola zdobyła troszkę przypadkowo, ale z gry niema się co oszukiwać na pewno  na niego zasługiwała. Po straconym drugim golu w nasze szeregi wtargnęły się spore nerwy co można było zobaczyć z boku boiska. W końcówce pierwszej połowy wyśmienitej okazji nie wykorzystał Kozieł Zbigniew, bramkarz gościi wygrał pojedynek sam nas sam.

Druga połowa rozpoczęła się od falowych ataków KS Żupawy. Gol Stybla Konrada dał dużo sił piłkarzom KS Żupawy którzy w kolejnych minutach raz za razem wyprowadzali kolejne ataki. Niestety druga żółta w konsekwencji czerwona kartka w 62 minucie dla Tarnowskiego zmieniła dość wyraźnie przebieg gry a Woli Baranowskiej ponownie wszystko zaczęło się od tej chwili układać. KS Wola Baranowska po kolejnym swym ataku zdobywa kolejnego dość szczęśliwego gola. Zawodnik Woli próbując mocno strzelać z dość ostrego kąta  z około 8m posłał piłkę wzdłuż bramki, a nasz zawodnik próbując wybijać skierował futbolówkę do własnej sieci.
Chwilę później goście już na zupełnym luzie trafiają po raz czwarty. Żupawa mając dzisiaj niewiele argumentów zdołała jeszcze zdobyć jedną bramkę. Fantastyczny rajd Stybla Konrada z własnej połowy boiska, mijając pięciu lub nawet sześciu piłkarzy Woli Baranowskiej przy okazji kładąc jeszcze bramkarza zdobył gola po strzale z 14m. To było coś naprawdę pięknego. Nasi rywale dzisiaj będący na wielkim gazie nie poprzestawali atakować co poskutkowało kolejnym golem na 2:5.

KS Wola Baranowska w dzisiejszym meczu absolutnie zasłużyła na zwycięstwo. Był to nasz pierwszy przeciwnik który pokazał tak piękny futbol. Jak się okazuje nasi piłkarze muszą się jeszcze sporo namęczyć jeśli marzą o awansie.

Niestety przy tworzeniu skrótu przez przypadek usunąłem wszystkie filmiki z dzisiejszego meczu które umieściłem w folderze. Co za tym idzie niestety skrótu nie będzie