Aktualności

DRUGIE MIEJSCE "ŻUPAWKI" W TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA

• autor: kszupawa2012, 2016-06-26 17:15

KS Żupawa w dzisiejszym turnieju o Puchar Wójta rozegrała dwa mecze.
W pierwszym pojedynku nasz KS pokonał gospodarza turnieju Słowianin Grębów 2-0 po golach Kotwicy Damiana.

W meczu o pierwsze miejsce KS Żupawa uległa WKS-owi Zabrnie 0-2. (Niestety, w turnieju kompletnie zawiedli sędziowie którzy nie dotrwali w komplecie do końca zawodów, nie wspominając również o dziwnym systemie rozgrywek)

Połowy meczy trwały (20,21, 15,17,13, 12 minut w zależności od sędziego)

W rozwinięciu komplet wyników.

Grębów 4-1 Wydrza
02' 1-0
05' 2-0
20' 2-1
27' 3-1
32' 4-1

Stale 0-2 Zabrnie
27' 0-1
30' 0-2

(Przegrani obu spotkań później zagrali o 4 miejsce.)

Grębów 0-2 Żupawa
11' 0-1 Kotwica Damian
24' 0-2 Kotwica Damian
(pierwsza połowa 21 minut, druga 15 minut)

skład: zawodnik I - Tutak, Dul, Wolak, Wilk - Kozieł, zawodnik II, zawodnik III, Duma - zawodnik IV, Kotwica

MECZ O IV MIEJSCE
Stale 0-0 Wydrza
(pk.2-1)

Grębów 0-0 Zabrnie
(pk.1-4)

Żupawa 0-2 Zabrnie
16' 0-1
18' 0-2

5. Wydrza

(Szczęśliwie w normalnym systemie wyniki jakie padły w meczach bezpośrednich pomiędzy Żupawą, Grębowem a Zabraniami zakończyły by się taką samą klasyfikacją) Nie wiem tylko dlaczego sędzia nakazał wykonanie rzutów karnych w meczu Grębów - Zabrnie.

Co parę dni podawał będę nowe ciekawe statystyki zakończonego sezonu

• Komentarzy [24]
  • czytano: [899]

autor: ~anonim 2016-06-26 19:39:59

avatar Wola Rzeczycka-lASOWIAK wOLA Baranowska 1-4 Czarni Sojkowa -San Wierzawice 2-1

autor: lzswydrza 2016-06-26 19:42:27

Profil lzswydrza w Futbolowo Organizacyjnie jak na Gminę to padaka.
Zupawa - Grębów (Grębów przez ponad pół meczu w 12 grali).
Grębów - Zabrnie sędzia cyt. A chodźmy jeszcze na karne. Jeśli by Grębów wygral w nich? A potem Zabrnie wygrali z Żupawą to kto by był pierwszy.
Zabrnie - Żupawa dwie czerwienie dla Żupawy ale za co druga ewidętnie sędziowie coś kręcili (sędziowie w dwójke na płycie- dwóch głównych a gdzie liniowi) jak się okazało jeden przedwcześnie zalał pałę. Żenująca organizacja Gmino

autor: lzswydrza 2016-06-26 19:44:28

Profil lzswydrza w Futbolowo Błąd zabrnie wygrali w karnych a nie grębów.
Zna ktoś wynik meczu Woli?

autor: ~Andrzej 2016-06-26 19:52:30

avatar Jak na na taki turniej to strasznie, ale co do tych 2 czerwonych to były dane słusznie. Było nie pajacować tylko grać. :)

autor: KS.Wolunia 2016-06-26 20:00:04

Profil KS.Wolunia w Futbolowo 4-1 Mamy to.
Spotykamy się w A klasie. Jest :)

autor: ~anonim 2016-06-26 20:04:20

avatar Panowie wielkie brawa za mecz z grębowem.

autor: ~Kibic Żupawy 2016-06-26 20:04:21

avatar Gratulacje. Brawo Wola

autor: ~Kibic 2016-06-26 20:11:29

avatar I już teraz chyba nikt nie powie która grupa w B klasie jest mocniejsza. Już drugi rok z kolei zespoły z naszej grupy wygrywają swoje baraże w sposób zdecydowany.

autor: ~Wydrza 2016-06-26 20:12:48

avatar Brawo utarliście nosy gospodarzom. Mnie ino martwi fakt że hocyk grając z Wami daje z siebie dwa razy więcej niż u nas. Powodzonka w A klasie

autor: ~Żupawa 2016-06-26 20:20:10

avatar Damian Kotwica jeden z najlepszych na turnieju a gol na 1-0 w meczu z Grębowem ino to potwierdza. Równierz należą się słowa podziękowania dla Damiana od wszystkich z Żupawy za grę na jesieni bo awans to również I jego zasługa. Dziękujemy hocyk

autor: ~kibicmal 2016-06-26 20:26:09

avatar ten bezmuzg bo sedzia on nie był nie nadaje się do niczego wszyscy najebani jeden już nie wytrzyl i spal w szatki czerwone nie zasluzone dziwie się ze ten z zupawy mu od razu nie wyjebal bo był ciagle kopany bez pilki przez tego pseudo pilkazyne z zabrnia(tak samo bym zareagowal) a sedzia się głupkowato smial i do niego usmiechal podejrzewam ze był to sedzia z tamtych okolic i zarazem dobry kolega... brawo za wygrana z grebowem :) !!!

autor: ~Taka ciekawostka 2016-06-26 20:43:30

avatar Mokrzyszów utrzymał się przy zielonym stoliku a okręgówka ponoć ma liczyć aż 18 drużyn

autor: ~TWTW 2016-06-26 23:56:36

avatar kibicmal

Nie wiem, który ku*wa sędzia jest z tamtych okolic..
Po za tym pajacu naucz się pisać i sklejać zdania, bo ci to nie wychodzi...

autor: ~Anonim 2016-06-27 09:29:05

avatar Grupa nasza duzo mocniejsza niz tamta. Baraze to pokazuja

autor: ~anonim 2016-06-27 12:53:18

avatar zastanawia mnie tylko kto się podszywa pod lzs wydrza i wydrza nicki bardzo to ciekawe

autor: ~ano 2016-06-27 13:46:40

avatar a testowani to kto bo było 5 widze

autor: ~anonim 2016-06-27 18:51:19

avatar nie testowani tylko dzieki uprzejmosci wydrzy chlopaki z ich klubu zagrali unas goscinnie

autor: ~anonim 2016-06-27 18:51:44

avatar jak i kilku chlopakow od nas zagralo u nich goscinnie

autor: lzs.krzatka 2016-06-27 19:22:29

Profil lzs.krzatka w Futbolowo Gratulacje dla Was i dla Woli :)

autor: ~wola baranowska 2016-06-28 15:20:17

avatar zagrajmy sparing przed liga i wypijmy piwo razem za nasze awansy

autor: ~Żupawa 2016-06-28 15:52:32

avatar Bardzo dobry pomysł tylko to pasuje obgadać z trenerem

autor: ~gazeta 2016-06-30 09:22:23

avatar sklad aklasy -wichry rzeczyca dluga-san wrzawy-ks zupawa-ks wola baranowska-nks kepie zaleszanskie-san klyzow-koniczynka ocice-ks podwolina-leg stany-sanna zaklikow-truck kotowa wola-korona majdan k-czarni lipa-polonia przedzel-g2

autor: ~anonim 2016-06-30 14:20:35

avatar Jaka to gazeta?

autor: ~anonim 2016-06-30 18:22:07

avatar mam pytanie skad wzieliscie to liste klubow i czy sa okregowki i beklasy tez takie listy

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PARTNERZY: PodkarpacieLive

Czas strz. i str. goli

RAZEM (LIGA i PP)
  gole strzelone gole stracone bilans
01' - 15'              06            09     -3
16' - 30'              07            09     -2
31' - 45'+              07            07      0
46' - 60'              07            07      0
61' - 75'              14            03     +11
76' - 90'+              08            08      0