Iskra Sobów 1-1 (w-L)

Aktualności

CIĘŻKO TO WYTŁUMACZYĆ. PORAŻKA NA WŁASNE ŻYCZENIE !!!

• autor: kszupawa2012, 2016-08-28 15:25

Porażką zakończył się dzisiejszy mecz naszej drużyny, jednak wielu z nas jeszcze do końca nie wie jak do tego mogło dojść.

Nasz zespół mecz rozpoczął wyśmienicie kontrolując wydarzenia na boisku od pierwszych minut.
Udokumentowanie dobrej gry były dość szybko strzelone gole przez Piwowara i Kozieła. Po 21 minutach nasz KS prowadził jak najbardziej zasłużenie.  Kolejne minuty to cały czas absolutna kontrola boiskowych wydarzeń Majdan Królewski jeśli oddawał strzały to one nie były groźne. Nasi piłkarze stworzyli sobie świetną okazję w końcówce pierwszej połowy jednak z około 4m do bramki z dogodnej pozycji nie trafił Duma. Zamiast do przerwy schodzić z trzy-bramkowym prowadzeniem, to goście zdobyli kontaktowego gola i mogli spokojniej odpoczywać w przerwie na drugą połowę meczu.

Drugą połowę ku zaskoczeniu kibiców KS Żupawy do goście rozpoczęli od solidnych ataków, a piłkarze dosłownie zamienili się rolami z przeciwnikiem z pierwszej połowy, bądź co bądź z małą różnicą gdyż mieliśmy również kilka wręcz wymarzonych sytuacji do zdobycia gola. Ale po kolei, mimo iż rywal od początku drugiej części spotkania prowadził grę to i tak nie stwarzał sobie groźnych sytuacji podbramkowych. Niestety techniczny strzał z 76 minuty tuż zza pola karnego zaskoczył naszego bramkarza i w ten oto sposób mieliśmy w tym spotkaniu już 2-2. Chwilkę później losy spotkania na naszą korzyść mógł przechylić Faliszewski gdzie w sytuacji sam na sam minął bramkarza jednak strzelając z 7m trafił w słupek!. Dosłownie parę minut później kolejną szansę raczej zmarnował Stybel który również w sytuacji sam na sam zamiast strzelać wprost do bramki, nie wiedząc dlaczego zdecydował się na podanie do kolegi z drużyny i cała akcja spaliła na panewce. To że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, kilka minut później mściły się na naszej drużynie. Po dośrodkowaniu z rożnego na dłuższy słupek do bramki strzałem z główki z 5,6m strzela zawodnik gości i Majdan Królewski wychodzi na prowadzenie. Do końca pozostało zaledwie 6 minut, ale w tym czasie zawodnicy KS Żupawy nie potrafią sobie stworzyć szansy na doprowadzenie do remisu.
Porażka boli a szczególnie w taki sposób, szkoda bo rywal był do ogrania i trzeba było zadać jeszcze ten jeden decydujący cios który całkowicie dobił by rywala. Niestety nie udało się mieliśmy gorszy dzień, mieliśmy sporo pecha w sytuacjach podbramkowych a rywal to skrzętnie wykorzystał za co należą się im duże brawa. Trzeba po prostu z całej tej sytuacji wyciągnąć jak najszybciej prawidłowe wnioski i uniknąć w kolejnych meczach takich meczy jak ten dziś.

Panowie nie załamujemy się, podnosimy głowy do góry i walczymy dalej.

Skrót meczu będzie dostępny jutro wieczorem niestety udało mi się uchwycić zaledwie dwa gola.

LINKI DO GOLI W ROZWINIĘCIU
2-O Kozieł Zbigniew (21')
2-2 zaw.gości (76')
Oraz słupek Faliszewskiego

Również zapraszam do ankiety kto zwycięży w kolejnym meczu klasy "A" (KS Żupawa - San Wrzawy)