Iskra Sobów 1-1 (w-L)

Aktualności

SEKRETNY SPOSÓB NA LIDERÓW.

• autor: kszupawa2012, 2016-10-16 17:35

SEKRETNY SPOSÓB NA LIDERÓW, PLUS LIGOWE JUBILEUSZOWE 50 ZWYCIĘSTWO W HISTORII KLUBOWEJ

Dzisiejszego dnia piłkarze KS Żupawy sprawiają nam mnóstwo radości, pokonując drugoligowe rezerwy Siarki Tarnobrzeg 3-1. Zadanie było bardzo ciężkie gdyż w zespole rezerw zagrało aż 5/6 zawodników z pierwszej drużyny.

Dzisiaj debiut między słupkami w naszej drużynie zaliczył Maciąg Kamil.

Mecz jak każdy się spodziewał rozpoczął się od ataków drużyny przyjezdnej na naszą bramkę, jednak po kilku słabych próbach siarkowców KS Żupawa wyprowadziła zabójczą kontrę która została zamieniona na gola przez Rybę Michała. Nasz skrzydłowy pomocnik wykazał się sporą precyzją pokonując wysuniętego bramkarza rywali strzałem z 16m. W dalszej części mecz się nie zmienił, Siarka atakowała zaś nasi piłkarze perfekcyjnie zatrzymywali ich ataki przy okazji bardzo groźnie kontr-atakując. W 11 minucie Siarkę uratował słupek po potężnym strzale z 10m Stybla Konrada. Siarka mimo sporej procentowej przewagi dziś w swych atakach nie była groźna oddając bardzo słabe lub niecelne strzały które nie sprawiały problemów naszemu bramkarzowi. Nie radzące sobie rezerwy Siarki próbowali rożnych sposobów, na przykład wymuszania rzutu karnego, sędzia jednak bardzo czujny nie dał się nabrać na takie sztuczki i szybko z tej perfekcji zrezygnowali. Siarka nadziała się na kolejną zabójczą kontrę w 38 minucie gdzie w sytuacji sam na sam wyszedł Kozieł Zbigniew pokonując bramkarza strzałem na krótki słupek z 13/14m. Po stracie kolejnej bramki Siarka wciąż miała spore problemy nawet z dojściem do strzału. Do przerwy 2-0 dla KS Żupawy a rywal nie stworzył sobie żadnej dogodnej sytuacji podbramkowej.

Na początku drugiej połowy to nasz zespół stworzył sobie podbramkową sytuację oddając strzał z 14m.
Do 60 minuty meczu identyczna gra co z pierwszej połowy, czyli bezbarwna gra Siarki w ataku i bardzo groźna Żupawa w kontratakach. W 61 minucie KS Żupawa zdobyła kolejną trzecią bramkę. Dośrodkowaną piłkę na 12 metr przedłużył Wolak, futbolówka spadła tuż pod nogi Kozła Zbigniewa który fantastycznym strzałem z 7m po dłuższym słupku nie dał absolutnie żadnych szans bramkarzowi tym samym podwyższając wynik spotkania na 3-0. Najlepszą szansę na zdobycie gola Siarka stworzyła sobie w 84 minucie jednak zawodnik rezerw fatalnie przestrzelił z 5 metrów. Siarka honorowego gola strzeliła w 91 minucie z rzutu karnego i można było powiedzieć to było wszystko.

KS Żupawa pokonała niepokonaną dotąd Siarkę (w meczowych 90 minutach), tym samym spychając tą drużynę z pozycji lidera ligowej tabeli. Fantastyczna taktyka przyniosła nam zwycięstwo mimo sporej przewagi w grze, rywal nie stwarzał sobie praktycznie dogodnych sytuacji niemal przez cały meczu.
BRAWA DLA NASZYCH PIŁKARZY. BRAWO KS ŻUPAWA

DLA KS ŻUPAWY JEST TO JUBILEUSZOWE 50 ZWYCIĘSTWO LIGOWE

Niestety po zakończeniu meczu doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, gdy zawodnicy KS Żupawa opuszczali stadion jeden z naszych piłkarzy stracił przytomność i się wywrócił chwilę później do szpitala odwiozła go karetka pogotowia. Wszyscy jesteśmy z Tobą, trzymaj się i wracaj do zdrowia.
Nasz zawodnik wyszedł z szpitala, także jest wszystko ok. :)