Tarnowska W. 6-2 (d-L)

Aktualności

SENSACYJNA PORAŻKA.

• autor: kszupawa2012, 2017-04-23 19:00

Nasi piłkarze dzisiaj nieoczekiwanie polegli w Wrzawach aż 0-3 i z pewnością była to największa niespodzianka całej 19. kolejki.

Sensacyjna porażka jednak nie wzięła się z niczego, niestety gra kompletnie niczym nie przypominała gry naszej drużyny z przed tygodnia, a wynik 0-3 czyli porażka różnicą trzech bramek jest najgorszym rezultatem z całego sezonu. Jeszcze bardziej to wszystko boli iż drużyna z Wrzaw przerywa serię 12 meczy bez zwycięstwa pewnie pokonując nasz KS.

Do tych wyników mam jeszcze jeden niechlubny rekord jaki został dzisiaj pobity. Nasza drużyna na tą chwilę nie zdobyła gola już od 219 minut. Poprzedni tego typu rekord to 215 minut.

Wkrótce na KS ŻUPAWA TV można będzie obejrzeć gole z dzisiejszego meczu

Więcej o meczu w rozwinięciu.

Mecz rozpoczął się nieco po godzinie 16:30. Zgodnie z naszymi myślami piłkarze KS Żupawa ruszyli od pierwszych minut do ataku. Pierwsze zagrożenie pod bramką rywala stworzyliśmy sobie w pierwszych 5 minutach gdzie Kozieł z około 9m strzelał a piłka przeszła wzdłuż bramki, bliski dojścia do niej był Janeczko i ku zaskoczeniu było to jedyne zagrożenie bramki Sanu Wrzawy w pierwszych 45 minutach.
Dwunasta minuta meczu, fatalne błędy  naszych piłkarzy zawodnik Sanu wychodzi w sytuacji sam na sam i strzałem z 8,9m pokonuje Czerepaka po raz pierwszy.
Wszyscy spodziewali się, że nasi zawodnicy natychmiast ruszą do odrabiania strat i tak było jednak przeciwnik dzisiaj nie pozwalał kompletnie na nic naszym zawodnikom, jednak trzeba dodać iż i to nasi piłkarze po prostu dzisiaj byli cieniem samych siebie czyli mnóstwo niedokładności, mnóstwo dziwnych strat, dużo błędnych decyzji, takich mankamentów można by było dzisiaj znaleźć sporą ilość w naszej drużynie. Mimo, że po stracie bramki KS Żupawa miał procentowo większe posiadanie piłki, to w zupełnie żaden sposób nie przekładało się na większe zagrożenie bramki, a dla przeciwnika była to wymarzona okazja do kontr z których padł kolejny gol w 28 minucie (jednak ponownie trzeba przyznać, że w dużym stopniu gol dla Wrzaw to kolejny prezent od naszych piłkarzy). Parę minut przed drugą bramką San również był bliski szczęścia, jednak strzał z okolic 16m był minimalnie nie celny. Po drugim straconym golu w szeregach KS Żupawa wtargnęło się jeszcze więcej nerwowości i niedokładności. Tak więc w ostatnim kwadransie pierwszej połowy już żaden z zespołów nie zagroził bramce przeciwnej drużyny a wynik nie uległ zmienie.

O drugiej połowie niema już wiele co pisać,  w pierwszych 10 minutach groźnie po wrzutce z główki uderzał zawodnik miejscowej drużyny, nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć. Jedynie z tych drugich 45 minut można było zauważyć rajd Kozieł Z. który został sfaulowany tuż przed polem karnym. Wykonanie tego stałego fragmentu gry z 17m bardzo ciekawe ale w fatalny sposób zakończone a cała ta sytuacja miała miejsce w okolicach 70 minuty.
Wrzawy już wiedząc w 15 ostatnich minutach , że z tak słabo dzisiaj dysponowaną drużyną KS Żupawa nie może im się już nic złego przytrafić. Tak więc dożyli do kolejnych prób stworzenia groźnej sytuacji pod naszą bramką. Taką stworzyli sobie w 82 minucie od razu zamieniając ją na gola, tym samym przypieczętowując swoją wyższość w tym meczu.

Mecz zakończył się zwycięstwem Sanu Wrzawy, nasi kibice nie dowierzając co dzisiaj zobaczyli smutno udali się w drogę powrotną do Żupawy.
San Wrzawy dzięki zwycięstwu bardzo podbudował sobie sytuację w ligowej tabeli uciekając spod strefy zagrożonej spadkiem na 3 punkty.

Piłkarze KS Żupawa muszą jak najszybciej zapomnieć o tym meczu, jednak wyciągnąć odpowiednie wnioski i w pełni zmotywowanym zagrać kolejny ligowy mecz który zostanie rozegrany w Żupawie z Kępiem Zaleszańskim.